2017 Nisan ayında yeni çıkan arabalar

Diğer yeni modelleri ile uyumlu olarak Nissan yeni stil karakterize rağmen, şirketin bu model için tamamen uygun bir sert, burlier görünüm sonuçlanan yeni kaput içine bumerang farlar süpürme direnir.

2017 Nisan ayında yeni çıkan arabalar

Hızlı gerçekler:

Güncelleme dış stil
Minör iç gelişmeler
Reworked motor, süspansiyon ve direksiyon
Önemli teknoloji yükseltmeleri

Giriş
2017 model yılı için, Nissan, 3 sıralı, 7 yolcu orta SUV bir tazeleme verir. Sonuç olarak, 2017 Pathfinder o replace modelden daha çekici. Bu S, SV, SL devam ediyor ve Platin düzeyleri Döşeme, her biri önden çekişli veya 4 tekerlekten çekiş (FWD veya 4WD).

dış Özellikler
yeniden tasarlanmış kaput ve ızgara ile kombine yeni aydınlatma ve tamponlar, güncellenmiş Pathfinder daha sağlam bir görünüm verir. Yeni LED farlar ve stop lambaları SUV bazı sürümlerinde mevcuttur.

İç Özellikler
Kenara S ve SV şık düzlükler yeni kumaş ve güncelleştirilmiş trim ve aksan gelen SL ve Platinum sürümleri için bitirir, Pathfinder kabin ölçüde büyük haber 2016 Yeni eğlence ve enstrümantasyon güncellemeleri vardır üzerinde taşır, ama Nissan ayrıca revize etti SUV bardak tutucu ve ön depolama bin aydınlatma ekler.

2016 yılında geçerli olduğu gibi, tüm Pathfinders bir üçüncü sıra koltuk içerir ve tüm çocuk güvenlik koltuğu yerine kilitlenmiş olsa bile üçüncü sıra kolay erişim sağlayan bir sürgülü ikinci sıra koltuk ile donatılmıştır.

Opsiyonel özellikler
2017 için yeni bir hands-free elektrikli arka liftgate Pathfinder için sahneye. Bir sahibi sadece dalgalar onun ya da arka tamponun altında ona ayak ve bagaj kapağı açılır. Düşük garaj tavanlı sahipleri için yararlıdır liftgate yüksekliği, bir hafıza fonksiyonu içerir.

Başlığın altında
Daha Pathfinder güncellenmiş 3.5-litre V-6 motor gitmek parçaların yarısından fazlası yeni. doğrudan yakıt enjeksiyonu ile donatılmış, V-6 284 beygir gücü ve 259 pound dışarı çalkalar tork, geçen yıl daha fazla 260 beygir gücü ve 240 pound Bu yazı yayımlandı gibi resmi EPA tahminleri kullanılamaz olsa Nissan bir yakıt ekonomisi ceza olmadan gelişmiş hızlanma ve tepki vaat ediyor.

D-Step Logic ile sürekli değişken şanzıman (CVT) ikinci özelliği ses sağlar ve geleneksel otomatik şanzıman benzer hissetmek CVT programlama devam ediyor. İsteğe bağlı 4WD sistemi 2WD, Auto ve 4WD Lock ayarları içerir ve off-road yaparken ekstra güven için bir tepe-iniş kontrol sistemi ile birleştirilmiştir.

Nissan ayrıca standart 5000 lbs onu yükselterek, 2017 için Pathfinder adlı çekme kapasitesini yükseltir. 6000 lb. Ayrıca, SUV direksiyon ve süspansiyon revizyonlar sürücü Pathfinder daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır.

güvenlik
2016 Pathfinder Ulusal Otoyol Trafik Güvenliği İdaresi (NHTSA) ve Otoyol Güvenliği için Sigorta Enstitüsü (IIHS) üst emniyet puanları almasına rağmen, geçen yılki modeli önemli bir sürücü yardım teknolojisi yoktu: otomatik acil fren. 2017 için, Nissan bir adaptif cruise control sistemi ve ileri çarpışma uyarı ile eşleştirerek, bu gözetim düzeltilir. Bu özellikler Pathfinder Platinum için özel olarak mevcuttur.

Haberlerin.comBu Haberin Manşeti :

2017 Nisan ayında yeni çıkan arabalar
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   yeni çıkan arabalar                                            
<< Önceki Haber 2017 Nisan ayında yeni çıkan arabalar Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011328