4 yaşındaki Irmak'ın cansız bedeni bulundu

Irmak şüphelilerin bölgede küçük kızın cesedi üzerinde keşif çalışması ulaşıldı sonucunda yapılan televizyon programına katılmak öldürdüğünü itiraf etti Manisa Alaşehir Kupala bölgesinde kayboldu.

4 yaşındaki Irmak'ın cansız bedeni bulundu

H-16.35-bugün eski Nehir Kupala cesedi 4 yıl, bölgede yürütülen eksik Manisa Alaşehir ilçesinde 8 gün.bir.'n işe gömülmüş bulundu.

Güvenlik şeridi alan güvenlik güçleri, cesetleri bulduktan sonra olay yerinde soruşturma başlattı.

Alanında çalışmak üzere 3 gün devam ediyordu. cinayet zanlısı küçük nehirde boş arsa bu sabah bir çocuk tarafından çapa kullanılır gömme köylüler önce bulundu.

Little River Kupala Bilal'in babası komşuları H. A. çapa teşhisi kondu. Nerede küçük kızın cansız bedeni haber geldi.

Bu GİYSİLER GİYİN SON

Toprağın 1,5 metre altında bulunan ve nehir Kupala vücudu güvenlik şeridi ile çevrili olduğu son yer çevre giydiği elbise gibi görünüyor. Soruşturma aşağıdaki küçük çocuğun cesedi otopsi için gönderilecek savcının vaka yerine geldi.

Rapor ve yakınlarının vücut gözyaşlarına nereye Little River aile alan.

BÖYLE itiraf etti katil

Nehir sokaktaki eski oyun Kupala arama operasyonu başlatıldı haber olamaz 14 Ekim Alaşehir, 4 yıllık. ev ve küçük kız çevredeki ormanlarda dere yatağı iz olamazdı. Çocuk ayak tırnaklarını genetik bozukluklar ve etkisi uzun arama operasyonu nedeniyle kilo 16 Ekim'de askıya alındı için kaçırılmış olabilir yürümek değildir.

H. öldürdüğünü itiraf eden şüphelilerin katıldığı televizyon programlarında Kupala Nehir, dün Alaşehir Adalet ve mahkeme "canavarca his öldürmek" suçundan tutuklandı geniş güvenlik önlemleri altında sevk edilir.


Anne ve kız kardeşini ARA oldu ÇOK BAHARATLI

Acılı anne Kupala Suriye, evde en azından küçük kızın cesedini bekliyor nehirde haber duyabel bulundu. DHA Suriye Kupala, katil ha Konuşuyor, sesleniyor, "Ne küçük yavru istiyorsun. Öldürmek barış yerde söylüyorlar. Hadi Ace, işi bırakırlar, ama kedi, nerede olduğunu söyleyin ne yapsınlar. Benim kızımın ayakkabılarını yerini söyledi. onu gömmek söylemek. Bitti yeter, bıktım, "dedi.
Little River kız kardeşi 10 yaşındaki Ayşe Kupala H. A. "bize bazen şeker, çikolata olurdu. Evine bizi çağırıyor, gitmek olmaz. Kardeşim kandırdın. Kardeşimin bira önce almanı istiyorum," dedi.

SUÇLU HÜCRE izledim
Cinayet zanlısı sonra olaylar Alaşehir M Tipi Tek hücreler yer Hapishane yapacak kurumun güvenlik kameraları 24 saat h tarafından izlenen Kapalı tutukladı.koruma memuru infaz kapının önünde nöbet tut.'n de öğrendim.

GÖMÜLÜ BULUNAN İLK YER AYAKKABI
Müfettişler bu sabah toplantı hapse öğrenilmiştir H. A. Savcısı Alaşehir. Neden sordu o nehirde çocuğun cesedini biri, ama orada olmayan bir ayakkabının çocuğun gömülü diyor olay yerine getirdiğinde'y H. a. savcı, öğrendi. Savcının sorularını, küçük nehir H. a.'n ilk ayakkabı toprak buradan kürsüde ortaya çıkar olsa bile ayakkabının içine düşmüş olurdu, ama ifade etmiştir mezarlık. h.bir bağ bölgesinde tavuk çiftliği arkasında ayakkabı defin öğrenilmiştir söyledi nehirden 200 m.'n bir sonraki hareketin bir vücut. h.ortamı daha önce bir çok kez içen Arkadaşlarla söyledi.'n ortak bir savcı, çok iyi biliyor alkol dedi. H gömdüğünü söyledi küçük nehirde başlayan ekip, bunun üzerine, bu sabah, 5 küçük inşaat makineleri ve belediye işçileri.kürek kazı çalışmaları sürüyor.'n. Çalışmaya katılan ceset arama köpekleri 'Ateş' ve 'Barbie'. Ancak, arama sonucu vermedi. Diğer taraftan, Manisa Ve Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü, görüntünün çevresinde 24 güvenlik kameralarının tarihsel kayıtları inceliyor. Vatandaşların çağrılarına yanıt olarak da takip yerine h.güvenlik nedeniyle riski nedeniyle.'n bir olay ikinci kez teklif var.
Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç sahne çalışması. İl Emniyet Müdürü Bilgiç de babası Bilal Kupala ile bir araya geldi. Bilmek, acı baba Bilal Kupala "Ali bizim çalışıyoruz. Ben en başından beri buradaydım. 3 gündür buradayım. Sonuç alırız inşallah"
Basın soruları babası Bilal Kupala Acıb üyeleri cevapsız bıraktı.
Öte yandan katil şüphesi olan komşu aile evin mühürlü kapıyı, polis bekleme görüldü.


Etiketler :   4 yaşındaki Irmak ın cesedi  küçük kızın cesedi  Alaşehir M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu  Alaşehir Cumhuriyet Savcısı  Manisa Alaşehir ilçesi     
<< Önceki Haber 4 yaşındaki Irmak'ın cansız bedeni bulundu Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010802