ABD'de siber saldırı paniği yapıldı

Böyle Spotify gibi sitelere erişimde sorunlar yaşandığı dünya çapında Twitter, Whatsapp, saldırılar BİZİ doğu kıyısındaki tüm ülkelere yayıldı, ülkede paniğe neden oldu.

ABD'de siber saldırı paniği yapıldı

nedeniyle DDoS saldırıları popüler sitelere erişemiyor onlarca gerçekleştirdi. ABD tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, saldırıyı araştırmak için söylenir, hack siteleri Spotify, Reddit, Twitter, PlayStation Network, Netflix, SoundCloud ve birçok site vardır.
Çin ve Rusya iddiası
Çin ve Rusya'da popüler sitelere erişimde problemlere neden olduğu dev siber saldırı iddialara göre ABD'ye karşı yapıldı. DDoS saldırısından sonra iddiaya göre ABD %78'i İnternet kesmeye. Yaşadıktan sonra saldırı ABD milyarlarca dolar zarara uğrayacak " dedi.
DDoS saldırısı nedir?
Hedef sistemleri veya birden çok sistem kaynakları web sunucuları genellikle bir ya da daha fazla olduğu zaman işgal bant genişliği, oluşur. Bu sistemler, çeşitli yöntemler kullanarak saldırganlar tarafından mutabakat. Bilgisayar sunucuları üzerinden gönderilen çok sayıda kişi ev sahibi sürekli meşgul. Böylece, sunucu çalıştıran bir sunucuya erişim nedeniyle kullanıcı yoğunluğuna cevap veremez.Bu Haberin Manşeti :

ABD'de siber saldırı paniği yapıldı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   siber saldırı paniği               
<< Önceki Haber ABD'de siber saldırı paniği yapıldı Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010508