Araba kazası korku saçtı James öldürmeye çalıştı

ITV sabun gördüğüm çektiği en büyük numaralardan biri ve şimdi birden çok karakter tehlikede

Araba kazası korku saçtı James öldürmeye çalıştı

Emmerdale epik korku araba kazası nihayet ortaya çıktı.

İsabet yuvarlandı sonra vurmak gibi izleyiciler huşu içinde etkileyici bir gösteri izledi – ağır yaralı birden çok köy yemeklerinin gelişeceğini 14 arabalar – harap. James Barton dengesiz eski eşi Emma kaçmaya çalışırken, ona karşı savaştı ama hemen bunama tarafından kullanılan bir aracın üstüne düştü yolda, eski papaz Ashley acı onu ittirdi.

Gecenin duygusal ilk bölüm, Ashley vasküler demans ölçüde hafızası onu başarısız olarak izleyici gözüyle görme ile ortaya çıktı.

Vaftiz kızı evlenirken kızı Dottie tuttu, geriye ne yaptığını unutmalarına görünüm haline geldi ve hala bir papaz olduğunu sanmış ve cemaatle anne olan bebeğin ismi ya da unuttuğum için özür dilemeye başladı.

Laurel dava dur deyip Vaftiz olma kızı oldu ona hatırlattığı gibi, “çok üzgünüm, herkesten özür dilerim, tamamen ailesinin kim olduğunu unuttum” dedi. Ashley iyi bir hafıza eve götürmeden önce kilisenin önünde hüngür ağlamaya başladı.

Ama eve götürüldükten sonra, Ashley saatini kırık ile Vaftiz törenine katıldı ve telaşla kiliseye zamanında almak için yola vardı unutmadan sona erdi.

Arabaya atlıyor, yola o hızda kilise yapmak için sürüş.


Etiketler :   Araba kazası ve kazaları       
<< Önceki Haber Araba kazası korku saçtı James öldürmeye çalıştı Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011055