Birden fazla karakter çarpışma sahneleri ölebilir

Birden fazla karakter kazasında Paddy Kirk oyuncu en az bir köylü korkunç bir sonu bir toplantı için ayarlanan ölümcül sahneler hakkında baklayı ağzından çıkardı sahneleri ölebilir Emmerdale Dominic Brunt canlı röportaj sırasında kayma sağlar

Birden fazla karakter çarpışma sahneleri ölebilir

EMMERDALE aktör Dominic Brunt birden çok karakter bu haftanın patlayıcı kazasında öldüğünü ima etti.

ITV sabun Paddy Kirk oynayan aktör, ölümcül sahneler tartışılırken Perşembe Günaydın İngiltere canlı bir röportaj sırasında ağzından kaçırdı. Güneş Online ilk köylü öldüğü dehşet araba kazasının şok fotoğrafları ortaya sonra, Dominic ölü sayısı artacak gibi olduğunu ima etmişti.

Bir karakter öldürülen bir söylenti var... bildiğim kadarıyla ama üç olabileceği en az bir karakter olduğunu söyledi:“.

“Bir karakter öldüğü bildirildi ama başka ne olduğunu bilmiyorlar.” ITV sabun, Paddy Kirk oynayan aktör, kayma Perşembe Günaydın İngiltere canlı bir röportaj sırasında izin ver.
Onun vahiy toplayıp, sunucu Ben Shephard “Yani ölmeden en az bir karakter ama daha fazla olabilirdi ama değil mi? Cevap:”

Dominic bir şey demiyorum cevap verdi:“.

“[Üreticilerin] bundan sonra bir telefon görüşmesi yaptığını söyleyerek: ‘alayım mı?’ – Ben titriyorum çünkü her gün canlı TV nasıl bilmiyorum.” Patlama sahneleri hiç sabun tarafından çekilmek en pahalı
Dominic ayrıca patlama sahneleri hiç sabun tarafından filme çekilmek için çok pahalı olduğunu da ortaya çıkardı.

Oyuncular ikonik Pinewood stüdyoları üzerine ölümcül stunts filmi indi.

Aktör bir cuma günü [Pinewood at] bitirdik ve film Transformers Pazartesi günü gelecek ve Star Wars orada bitirmişti ekledi:“.”


Etiketler :   çarpışma sahneleri       
<< Önceki Haber Birden fazla karakter çarpışma sahneleri ölebilir Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011174