Browns Hue Jackson yeniden büyüme geriliği, oyun kurucu snake bitten kalır

At some point, you have to feel a little badly for Hue Jackson.

Browns Hue Jackson yeniden büyüme geriliği, oyun kurucu snake bitten kalır

O Cleveland Browns antrenör olarak görev yaptığı ölçü içine beş oyun var ve onun beşinci kurucu aşağı - aslında Wideout Terrelle Pryor - çaylak Cody Kessler ve kıdemli Charlie Whitehurst sonra New England Patriots karşı Pazar yaralandı. Whitehurst dördüncü çeyrekte oyuna geç döndü ve Jackson Kessler günden güne olduğunu sonra söyledi.

Browns NFL son winless ekibiz, ama gerçekten, bu Jackson ile ilgili değil. En azından onlar başka toptan yeniden ve en önemli pozisyonda kötü şans olağanüstü bir dize tahammül başlangıç ​​olarak küçük bir mucizedir çeşitli oyunlar, etrafında asılı ettik.
Robert Griffin III, tüm Offseason adamdı ve yaralı rezerv onu indi açacağı bir omuz yaralandı. Usta Josh McCown devraldı ve Hafta 2 kendi bir omuz yaralandı.

Pazar gününe kadar - Bu Kessler, onun ilk iki maçta dik kalmayı başardı ve bazı olumlu anları üretilen almak sürpriz bir üçüncü turda başlangıç ​​Browns yol açtı.

Ben Temmuz ayında eğitim kampı ziyaret ettiğinde Jackson, 50, 2011 yılında Oakland Raiders 'kargaşa ortasında yaptığı bir-ve-yapılan çalıştıktan sonra bu fırsatı beş yıl bekledim, o Browns önce çok kaybetmek zorunda kalacak geriye önerisi itti onlar çok ve beklentilerini tavlama fikrini kazanmak.

Haberlerin.com


Etiketler :   O Cleveland Browns antrenör    
<< Önceki Haber Browns Hue Jackson yeniden büyüme geriliği, oyun kurucu snake bitten kalır Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010510