Burada kanser kurtulan bayrakları yeni plastik 'baskı hatası'

Gail Meikle, 51, bir taksi şoförü tarafından beş değerli verilen ve bu yılın başlarında bağırsak kanseri teşhisi konduktan sonra bir yüksek 2016 bitirmek için umut oldu.

Burada kanser kurtulan bayrakları yeni plastik 'baskı hatası'

Bir GRANDMOTHER yeni £ 5 not satarak bir rüya aile Noel finanse umuyor.

Gail Meikle, 51, insanlar yeni plastik ihale satın binlerce sterlin harcamak gördü çılgınlığı yararlanmak için son kişidir.
onu değişimin bir parçası olarak bir taksi şoförü tarafından kendisine verildikten sonra ikram işçisi değerli banknot üzerinde ellerini var.

Ben farklı bir firmadan başka bir taksi şoförü benim değişim bana verdi bir tane vardı, ben birinden herhangi bir kar yapmak için beklemiyorduk ama bir taksi şoförü onlar değer ne kadar çok bahsediyordu "ve anladım: O Liverpool Echo söyledi .

"Orada yanlış basılmış olan orada binlerce olabilir ve herkes de AK seri numaraları için dışarı bakarak gibi görünüyor olmalı, kesinlikle deli."

Gail Bromborough Pool, Wirral gelen, eBay satılık yeni Misprinted Fivers birini koymak ve £ 1699 bir teklif aldı.

O açık artırma sitesinde yazdı: "Çok seyrek £ 5 nota, sadece Kraliçe'nin başının altında baskı hatası, [hizalama], AK09 dışarı hattı ve diğer altında 5s bir çizgi. Mükemmel durumda iki eli, hiçbir iz, hafif yumuşak kırışık sadece ama çok iyi durumda geçti. "


Etiketler :   kanser den kurtulan         
<< Önceki Haber Burada kanser kurtulan bayrakları yeni plastik 'baskı hatası' Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.025701