Ched Evans tecavüz temizlenir ama kir gibi kadınları davranır bir sümük topu olmanın SUÇLU olan

Savunucuları o kadınlara 'tiksindirici saygısızlık' gösterdi söylerken Footy yıldızın avukatları mağdurların korunması yoluyla 'bir koç ve atları sürdü'

Ched Evans tecavüz temizlenir ama kir gibi kadınları davranır bir sümük topu olmanın SUÇLU olan

FUTBOLCU Ched Evans dün tecavüz aklandı - ama kir gibi yaptığı iddia edilen kurbanı tedavi edilen bir Slimeball markalı idi.

o bir iki haftalık yeniden yargılama aşağıdaki suçsuz bulunmuştur olarak, Sheffield United ve Galler forvet, 27 eski ağladı ve nişanlısı Natasha Massey sarıldı.

Uzmanlar o bir adli hata için yetkililere karşı eylemde ise 2012 yılında mahkum olduktan sonra hapiste 2½ yıl görev Evans, bir £ 500,000 ödeme için doğrultusunda olabileceğini söyledi. Ama kızgın savunucuları dün gece dışarı çarptı.

Bir şunları söyledi: "Biz Ched Evans tecavüzcü değil jüri kararını kabul etmesi gerekir. Ama o kesinlikle kir gibi kadınları davranır bir sümük topu olmanın suçlu iki çalışmalarda ifadelere açıkça bu. "
Feminist aktivist Jean Hatchet Evans mağdur olduğu iddia edilen konuşan değil tarafından "iğrenç saygısızlık" gösterdiğini söyledi. Şöyle dedi: "Birçok erkek kadınların bedenlerinin sadece çok müsait et hissediyorum - istediğiniz zaman kapmak için. Bu durum o hak inancı ortadan kaldırmak için hiçbir şey yapmadı. "

Cardiff taç mahkemede Jüri Evans kelime etmeden dışarı yürürken önce bir bütçe otelde çok sarhoş kadınla üçlü seks yapmak bir dostum katıldı nasıl duydum.

Panel o seks razı olup üzerinde makul şüphe yoktu karar ama sonra o tecavüz aklandı. Dün gece onun iddia edilen mağdur "parçalar halinde" olduğu söylenir


Etiketler :   avukatları mağdurların korunması        japon tecazüzcü sahneleri             
<< Önceki Haber Ched Evans tecavüz temizlenir ama kir gibi kadınları davranır bir sümük topu olmanın SUÇLU olan Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011108