CHP’li Erdem’e taşlı sopalı protesto ettiler

CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem bir panel dün taş sopa protesto etti. işte o açıklamalar;

CHP’li Erdem’e taşlı sopalı protesto ettiler

CHP Erdemir dün akşam, İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mah. "Başkanlık" Osmangazi Caddesi Sunshine Village, Eğitim, Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği paneline konuşmacı olarak katıldı. Panel sopa ele devam etse taş binaların bir grup saldırdı. Periskop tarafından Erdemin hiçbir canlı, "bu durum içinde bulunduğumuz bina çevrili saldırıya uğradıklarını bildiren cep telefonu. dışarıdan içeri girmeye çalışan bir grup. Milliyetçi Ocaklar bir grup söyledi. Benim sopalarla taşlarla işaret etmeye çalıştılar çünkü binasına deyim. Buraya göndererek biliyoruz. Paneli tahrik ediyorlar. Cam bu durumda Kare. Taş içine atmak, "dedi. Getirerek taş ve sopalarla panelinde katılımcıların bir kısmının saldırdı dedi Lindsay Lohan saldıran daha sonra 100 kişilik bir grup bir açıklamada. saldırganlar binanın camlarını çevik kuvvet polisi tarafından çıkarıldı kırdı.

TEHDİT EDİLDİ mi

Devlet Bay an kurucu ilkeleri tarumar proje ortağı karşılaştığınız olarak CHP, Eren Erdem, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis toplantısında, ". Devlet Bahçeli, Bahçeli değiştir dedi Hükümet adına tavsiye ediyorum. "dedi. Milliyetçi bu sözler İstanbul İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, sosyal medya hesabı Ocaklar "İstanbul sokaklarında dolaşmak. Yüzünü değiştirmek için olmasın ... "Tweet paylaşıyor.


Etiketler :   taşlı sopalı protesto  CHP Erdemir  CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem  Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği  Osmangazi Caddesi Sunshine Village  İstanbul Bağcılar Sancaktepe Mah. Osmangazi Caddesi        
<< Önceki Haber CHP’li Erdem’e taşlı sopalı protesto ettiler Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010388