Clinton tartışma önce iffetsiz Donald Trump video kasette anne kalır

Cumhuriyetçiler Donald Trump ihbar olarak onun kampanya onlar Pazar gecesi tartışma bir nakavt yumruk olacak umuyoruz ne hazırlanırken Hillary Clinton, kasten, anne kalmıştır.

Clinton tartışma önce iffetsiz Donald Trump video kasette anne kalır

Cumhuriyetçi Parti kendisinden hakkında Trump görüşmeler Entertainment Tonight co-host Nancy O'Dell dahil olmak üzere kadınlara kendini zorlamak için yaptığı yıldızlık kullanılan ettiği eski bir video kasetin yayımlandıktan sonra bir parti içi kriz ile karşı karşıyadır.

Onu istifa çağrısında bulundular, üçüncü düzey Senato Cumhuriyetçi, Güney Dakota, John Thune dahil bir dizi - 16 senatör de dahil olmak üzere - Cumhuriyetçilerin onlarca yorum kınadı.

Clinton, yangın düzenledi - o kampanya döngüsünün en canlı televizyon izleyicileri birinin önünde Trump kınadı hem GOP içinde patlayan savaş medya spot tutmak ve maksimum etki için için.
"Ben bunu aşmak için (Trump için) yeterli zaman var sanmıyorum," Patti Solis Doyle, Clinton'ın eski 2008 kampanya yöneticisi dedi. "O iki fırsat özür dileriz atmış," onun ilk açıklama gerekçe göstererek, CNN'de yaptığı açıklamada için yaptığı yorum miktar "soyunma odası şaka."

Clinton kampanyası en izleyiciler akort zaman Clinton tartışmada erken onun yanıt teslim sağlar çünkü bant sürümü zamanlaması, iki gün Washington Üniversitesi'nde ikinci başkanlık forumda önce, bir kampanya yetkilisine göre, tesadüfi olduğuna inanmaktadır .

Cumhuriyetçiler bile potansiyel bilet üstündeki Trump yerine dahil olmak üzere seçenekleri keşfetmek için karıştırmak iken, Clinton kampanyası avukat Marc Elias güvence verdi kampanya yöneticisi Robby Mook bu döngüde bu geç hemen hemen imkânsız olduğunu, dedi.

İşte o tartışmalara kurtarmak için gerekli performansı tür sunmak için başarısız olursa o geceki performansı Trump'ın kaderini olabilir, onlar iman, olasılığını artırır.

Haberlerin.com


Etiketler :   Cumhuriyetçiler Donald Trump    
<< Önceki Haber Clinton tartışma önce iffetsiz Donald Trump video kasette anne kalır Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.009610