Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsteyerek kabul etmiş değiliz

Açılış töreni Meydanı'nda yapılacak Demokrasi 15 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Temmuz halka hitap etti. Erdoğan, istenen mezhep Savaşı senaryosu bozmak için yapılan Musul aktif rol alarak dedi ki: "Biz," dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsteyerek kabul etmiş değiliz

15 Temmuz Demokrasi Erdoğan, Cumhurbaşkanı halka Meydanı konuşmasında düzenlenen açılış töreninde itiraz, "Cumhuriyet ilk ve son devlet bizim değil. Bu da gönüllü bir devlet sınırları kabul ediyoruz. Cumhuriyet kurulmuş takımın doğduğu çok önemli bir parçası olduğunu belirtmek gerekir, sihirli devletimizin yeni sınırları dışında kaldığı toprak bile, "dedi.

Konuşmasında Erdoğan, Cumhurbaşkanı ile bir araya geldi dedi:

Bazen en büyük ihanet kötü geliyor. Bu konuda halk ile aynı şeyi düşünüyorum. (Ölüm) parlamentonun bu kararı onaylıyorum geçirir kararı söylüyorum. Devlet otoritesini bağışlayın, çünkü ona karşı işlenmiş suçlar. suçları affedebilir biz insanlığa karşı işlenen suçlar. Bu ülkenin en büyük yanlış kültürünü sırasında Partisi ile ilişkilerinin zayıflaması. Türkiye, Bosna ile Irak ve Suriye için çalışabilir ne tam cahil cesaretle söylerler. Bu bölge bizim araba bir parçasıdır. Yerimizi hissetmek mümkün mü? Dışarı dahi yapamadı Biz kayıp sayımız karanlık bir dönemdir. Bu acıyı kalbimizde onu unutamam. Kültür sıradan bir olay değildir. Kültür ecdadindan miras tüm maddi ve manevi mirası. Bize son toptan bir bizim unutmaya çalışıyor. Tarih unutsakd unutamayız. Ne yazık ki, bu Büyük Millet koparmak için bir dönem, bilinçli bir politika kendi tarihini izlemiştir. yıllardır bir eğitim sistemimiz gençlik oluşmuştur sanırım bu çarpık bu ülkenin tarihinin 90 yıl. Bir nesil yetişir ya uyuyor ya da uyuyor mu? Eğer bir şey, karpuz karpuz tarlada büyür.


Etiketler :   Cumhurbaşkanı Erdoğan  Açılış töreni Meydanı nerede  Demokrasi Erdoğan  Cumhurbaşkanı  15 Temmuz Demokrasi Meydanın da       
<< Önceki Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsteyerek kabul etmiş değiliz Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010771