Devir Yeni Ürün Kronik Horlama olanlara için Umut verir

Ben bunu kabul edeceğiz - (kullanılan) Ben horlama. Kötü. eşim şikayet, ama aynı zamanda ben Uyku Apnesi vardı korktum değil sadece kötü yeterli.

Devir Yeni Ürün Kronik Horlama olanlara için Umut verir

Ve ben çok korktum. Ben korkunç CPAP maskesi don zorunda olacak ki korkuyorum. Gerçekten mi? Bir CPAP? Ben 40 'sadece benim. Bunun için hazır değilim. Ama evet, ben horlama. Artı, ben yorgun hissettim - her zaman.

insanların çoğu yaptığı gibi ben, bir süre inkar etti. Sonra eşim hemen hemen benim horlama tedavisi için CPAP solunum maskesinin içine bakmak için beni zorladı. Ben düşünce nefret ediyordu. Bunu kurma düşüncesini nefret ediyordu. Gürültü. bariz rahatsız kısıtlama. Ve ben seyahat düşünce (tatile CPAP alarak ciddi bir buzzkill olmak zorunda) nefret ediyordu. Ama herhangi bir alternatifin bilmiyordum.
Şimdiye kadar.

Gerçek şu ki inatçı olabilir, söylenmelidir. Yıllardır benim horlama hakkında bir şey yapıyor ertelendi. Eşim mutsuz, ama hey, * Ben kendimi horlama duymadım, bu yüzden bu kadar büyük olduğunu düşündüm. Ama uyku apne şey (kelime oyununu bağışlayın) beni uyandırdı. Sonunda merhamet ve ben biraz araştırma yapacağını söyledi. Gözlerim açıldı Ve o zaman. Ben horlama ve Obstrükte Uyku Apnesi (OSA), ben de bir CPAP gerek kalmadı mükemmel bir çözüm buldum hakkında çok şey öğrendim sadece.
İşte ben Bulundu neler var:

Ben horlama büyük bir sorun, ve benzeri sağlık sorunları, her şekilde yol açan OSA bir göstergesi olduğunu öğrendim, başlatmak için:
asit reflü
Sık idrara çıkma gece
Hafıza kaybı
inme
Depresyon
Diyabet
Kalp krizi
Bu yüzden araştırma devam etti ve bir vaka çalışması buldum - her şey değişti bir. Bu Klinik Uyku Tıbbı Dergisi'nde Uyku Tıbbı Eastern Virginia Medical School Bölümü tarafından yayınlanan ve basit bir çene-kayışı giyen sadece horlama ve OSA için en basit tedavi, ama aynı zamanda en etkili olduğu sonucuna varmıştır oldu.

CPAP cihazlarının daha iyi ...

burun şeritler daha iyi ...

Ve horlama kesinlikle daha iyi.


Etiketler :   Kronik Horlama         
<< Önceki Haber Devir Yeni Ürün Kronik Horlama olanlara için Umut verir Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010152