DNA'sı ona cinayet yerinde bulundu, hücrenin üyesi olduğu eşleşen DNA vücudunda bulunmuştur

Onun DNA'sı ona cinayet yerinde bulunduktan sonra korkular 'Alman Maddie McCann' hasta neo-Nazi seri katilin kurbanı olmuş olabilir Uwe Boehnhardt, bir neo-Nazi hücrenin üyesi olduğu eşleşen DNA vücudunda bulunmuştur

DNA'sı ona cinayet yerinde bulundu, hücrenin üyesi olduğu eşleşen DNA vücudunda bulunmuştur

Ölü neo-Nazi katil DNA 15 yıl önce kaybolan genç bir Alman kızın vücudunda bulunmuştur.

sadece dokuz mil kız evden - mantar toplayıcıları o 2001 yılında okuldan eve kayboldu 9 yaşında Peggy Knobloch, cesedini buldular.

Şimdi Alman polisi DNA eşleştirme Uwe Boehnhardt, bir neo-Nazi hücrenin bir üyesi olduğunu, vücudunda tespit edilmiştir açıkladı.

Polis tesadüfen onların üç üyeli hücre keşfetti sonra dokuz yabancı öldürdü sözde Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) hücresinin Uwe Mundlos ile birlikte 2011 yılında intihar arasında bir polis memuru parçasıydı Uwe Boehnhardt.

Peggy'nin kalıntıları yaklaşık 95 mil çifti öldü Eisenach kentinde bir ormanda Temmuz bulundu.

Beate Zschaepe, hücrenin yalnız kalan üyesi sekiz Yunanlılar, bir Türk ve bir Alman polis memuru cinayetleri onun iddia edilen rolden ötürü yargılanıyor şu anda. O cinayetlerin arkasındaki ideolojiyi disavowed ve onları mahkum mahkeme söylüyorum, geçen ay onun sessizliğini bozdu.

o asla onun kaybolması uluslararası kayıp kişinin arama kıvılcım ile, onun Alman ilkokuldan eve yapma, 7 Mayıs 2001 tarihinde kaybolduğunda Peggy Knobloch dokuz yaşındaydı.

Ölü neo-Nazi katil DNA 15 Yıl Önce kaybolan genç Bir Alman kızın vücudunda bulunmuştur.

sadece sadece dokuz mil kız evden - 2001 Yılında okuldan eve kayboldu 9 yaşında Hakkında Peggy Knobloch, cesedini buldular o mantar toplayıcıları.

Şimdi Alman polisi DNA Uwe Boehnhardt eşleştirme, bir neo-Nazi hücrenin Bir üyesi oldugunu, vücudunda Tespit edilmistir açıkladı.

Polis tesadüfen onlarin üç üyeli Hücre keşfetti Sonra dokuz yabancı öldürdü sözde Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) hücresinin Uwe Mundlos ile Birlikte 2011 Yılında intihar Arasında Bir polis memuru parçasıydı Uwe Boehnhardt.

Peggy'nin kalıntıları Yaklasik 95 mil çifti öldü Eisenach kentinde Bir ormanda Temmuz Bulundu.

Beate Zschaepe, hücrenin yalnız kalan üyesi sekiz Yunanlılar, bir Türk Bir ettik Alman polis memuru cinayetleri ONUN iddia edilen Rolden Ötürü yargılanıyor şu anda. O cinayetlerin arkasındaki ideolojiyi inkâr ettik onlari mahkum mahkeme söylüyorum, geçen, ay ONUN sessizliğini bozdu.

o asla ONUN kaybolması Uluslararası kayıp Kişinin arama kıvılcım ile, Alman ilkokuldan eve yapma onun, Mayıs 2001 Tarihinde kaybolduğunda Peggy Knobloch dokuz yaşındaydı 7.

2002 yılında, bir öğrenme zorluğu olan bir adam iddia cinsel onu saldırıdan sonra dokuz yaşındaki kız öldürmekle suçlanmıştı. o ona anlatmak için gittiğinde onu öldürdü sonra ona cinsel istismar etmişti polise anlattı.

Adam onun itiraf çekildi önce psikiyatri hastanesinde yaptığı zaman harcama, 2004 yılında ömür boyu hapse mahkum edildi.

mahkumiyet devrildi zaman o 10 yıl sonra serbest bırakıldı.


Etiketler :   hücrenin üyesi olduğu eşleşen DNA vücudunda bulunmuştur 
<< Önceki Haber DNA'sı ona cinayet yerinde bulundu, hücrenin üyesi olduğu eşleşen DNA vücudunda bulunmuştur Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010556