Donald Trump: daha cinsiyetçi bantlar olarak başkan adayı

o kızı Ivanka, bir "bir- şehvetli bir parça" dediğimiz iyiydi ve kulis yaptığı güzellik yarışmasında çıplak yarışmacılar bakarak itiraf açıklamasından sonra Donald Trump cinsiyetçilik daha iddialarını karşılaştı.

Donald Trump: daha cinsiyetçi bantlar olarak başkan adayı

"Şok jock" Howard Stern ile radyo röportajları bir dizi, Sayın Trump da bir seferde üç kadın ile seks ve nasıl o 35 üzerinde kimseye tarih asla hakkında konuştu.

Yeni ortaya çıkarılan ses dosyaları başkanlık kampanyasının en büyük krizini yarattı el yordamıyla kadınlar hakkında palavra Bay Trump gösteren 2005 videonun yayınlanmasından sonra serbest bırakıldı.

Bay Trump St Louis ikinci başkanlık tartışmasında Demokrat rakibi Hillary Clinton, yüz kuruldu. İlk soru kadınlarla ilgili Sayın Trump'ın son kaba yorumlarla ilgili olması bekleniyordu.

Saat tartışma önce, Bay Trump kocasının cinsel geçmişi hakkında suçlamaları ile Hillary Clinton saldırmak için bir niyet işaret etti.

Bay Trump sosyal medya süren görüşme manşet oldu 1978 yılında ona tecavüz eski başkanı Bill Clinton suçladı Juanita Broaddrick ile bir röportaj paylaşılan: ". O acımasız tecavüz relives"

Şimdi 73 Bayan Broaddrick, dava iki yıl sonra görevden alındı ​​ve suçlamalarda getirdi asla, 1999 yılında Sayın Clinton dava açtı. Bill Clinton iddiaları reddetti.

kızı hakkında Sayın Trump'ın sözler 17 yıllık bir süre içinde Sayın Stern ile konuşmaları CNN tarafından ortaya çıkarılmıştır. 2006 yılında Ivanka Trump ile ilgili yaptığı yorumların zamanda, o 22 yaşındaydı.

Bay Stern, o "her zamankinden daha şehvetli görünüyor" ve "Ivanka meme implantları olsaydı" diye sordu söyledi.

Babası cevap verdi: "O aslında her zaman çok şehvetli olmuştur O inanılmaz bir güzellik, o oldu neredeyse altı ayak boyunda ve uzun.."

"Bu arada, kızınız olarak," Sayın Stern dedi. "Ben bir-- bu? Bir parça söyleyebilir miyim?" Bay Trump cevap verdi: "Evet."Bu Haberin Manşeti :

Donald Trump: daha cinsiyetçi bantlar olarak başkan adayı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   başkan adayı                 
<< Önceki Haber Donald Trump: daha cinsiyetçi bantlar olarak başkan adayı Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010783