Dün gece TV incelemesi: Victoria Gecekondu ve Reggie Yates

BİZ İngilizler çiçeklenme bariz işaret aşırı düşkün olduğu görülüyor.

Dün gece TV incelemesi: Victoria Gecekondu ve Reggie Yates

Nadir sıcak gününde, biz sıcak bir gün ya da biz çok istediğini biz, bir Kaput üzerinde bir yumurta pişirebilirsiniz o araya herkese anlatmak zorunda hissediyorum.

hiçbir otobüs saatlerce görünür ve daha sonra üç kerede birlikte geldiğinde kuyrukta herkes "Üç kerede birlikte gel!" bir dua gibi, kelimeleri okur. kör edici belirgin Bu sözleri belki de diğer insanlar gibi aynı şeyleri yaşıyor, biz insanlar olduğunu bize hatırlatmak ve zarar daha iyi yapmak.

Ben televizyon eşdeğeri daha az eminim. Victoria Gecekondu (BBC2) bir başka biri bu yaşamış tarih insanlar kostümleri koymak ve insanlar geçmişte olduğu gibi yaşadığı gösterir.

Bazen ünlüler katılmaktadırlar. Bu bir alışılmadık içinde onunla bir program için, kendi kan dışarı siyah muhallebi yapmıyor ya da afyon tentürü ile kendini enjekte ama sadece sunan Dr. Michael Mosley, içerir.

göstermek için bir tipik bir 19. yüzyıl gecekondu ve aileleri bir dizi yeniden ettik ve bireylerin zorluk ve güvensizlik ilk elden tecrübe orada monte edilmiştir. Bu ne sunduğu, içgörü açısından, bir sıcak hava dalgası sırasında ", bir scorcher var! Phew" insanlar, gidiyor bir seviyede oldukça fazla.

ve nstead, "Vay" vb bu kadar "onlar başardı nasıl? cripes," Program son çare yerel dükkandan kendi kase ve kaşık kiralama insanlardan, Victoria yaşam ince detay çok ortaya koyuyor çizgisinde şeyler dosshouse de Tuppenny Hangover.

Onlar düşmedi ki onlar uyurken Bu son yenilik, bir bankta insanlar etrafında sinirli kenevir uzunluğu, ve onlar sonbaharda yaptılar ki dosshouse kaleci o sabah çözdü zaman. Onlar düşmek olmaz her gün umuduyla, Victoria fakir bir ipe asılı, yaşadığı güvensiz, belirsiz bir şekilde iyi bir sembol gerçekten oldu.

İhtiyaç duyulan program, bu detay değil, onların temizlenmiş, televizyonda deney yapıldı olarak emoting daha modern insanlar daha oldu.


Etiketler :   The Victorian Slum             
<< Önceki Haber Dün gece TV incelemesi: Victoria Gecekondu ve Reggie Yates Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011315