Ebeveynler Doncaster okul dışı gidiyor

Polis öğrencileri korumak için daldı olarak McAuley Katolik Lisesi Pazartesi günü orijinal korkunç tehdit konusu oldu İkinci terör tehdidi onun öğrencileri karşı yapıldıktan sonra DEHŞET anne bir okuldan çocuklarını çekildiler.

Ebeveynler Doncaster okul dışı gidiyor

Güney Yorkshire Polis oku ürpertici sosyal medya tehdidi sonra Pazartesi günü McAuley Katolik Lisesi'nde vardı: ". Her kâfir öğrenci öldürecek"
Polis, sosyal medyada da öğrencilerin aleyhine yapılan bir dizi tehdit aşağıdaki McAuley Katolik Lisesi'nde sahne olmuştur
Ve Doncaster okulda veliler artık öğrenciler aykırı yapılan bir başka terör tehdidin farkında yapılmıştır.

Bir veli, ikinci soğutma uyarı aşağıdaki okuldan olmuştu 100 öğrenci kadar iddia etti.

Başka bir panik ebeveyn şunları söyledi: "Anlaşılan yapılan tehdit ilk tehdit olarak aynı kaynaktan yarın Cuma 14 Ekim geliyor ve tekrar hashtag McAuley katliamı kullanarak söylüyor.

yönetti değilse "Öyleyse nedir? Benimkini var ve ben iken bazı ayrıntıları atlayarak kapalı fobbing anne resepsiyonist orada dinledim! Ve onun kelimelerde çok dikkatli olmak. "
Ayrıca ismini vermek istemeyen bir veli, şunları söyledi: "McAuley Katolik Lisesi'nde başka bir terörist tehdit var. Ben sadece ebeveynlerin bir sürü kadar çocuklarını toplayıp söyleyerek çocuğuma bir metin aldık.
"Başka bir ebeveyn bir olay onaylamıştır sitede sadece polis memuru konuşulan ancak anne olduklarını endişe etmeyin.


Etiketler :   Ebeveynler Doncaster resimleri         
<< Önceki Haber Ebeveynler Doncaster okul dışı gidiyor Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011102