Emmerdale John Middleton 'derece üzücü' Çıkışta açılır 'Bu bir şok'

Emmerdale kaçınılmaz yok olmaya mahkumdur bir sevgili karakteri ile önümüzdeki günlerde felaket korkunç bir hafta içine fırlattı olacak.

Emmerdale John Middleton 'derece üzücü' Çıkışta açılır 'Bu bir şok'

Ashley Thomas, Alzheimer hastalığının sabırlı kurban imminently ITV sabun kalkan olacak, ancak "büyük dublör" merkezinde sahne almadan önce gösteri gördüğü.

Travmatik bir olay tüyler ürpertici sonu için çerçeve içinde bunlardan en az biri ile birlikte 10 talihsiz karakter getirecektir.

önde gelmek için uzun bir süre için yerler kaya bağlı haftanın, konuşan, aktör John Middleton onun başgösteren çıkış ve patlayıcı hikayesi Ashley rolü hakkında açtı.

"Ne bu noktaya Ashley getiriyor o Dotty vaftiz günü olduğunu ve onu onun durumu başka ciddi bozulma oldu olmasıdır," 63 yaşındaki Express.co.uk dahil, basın açıkladı. "Biz o mini felç geçirdi varsayalım, o tamamen karıştı gününde uyanır.

"O sürekli ilk tüm Arthur tarafından ve daha sonra giyin ona yardımcı Laurel tarafından, ne olacak ne hatırlattı gerekir. O bir takım elbise giyiyor ama hala onun Pijama, böyle şeyler giyiyor aşağı gelir.

"Sonra o orada ve kimin bu bebek neden o unutuyor kriz nedeniyle gerçek bir anı var vaftiz, gidin. Biz Ashley kendi ailesinin bir üyesi tanımaz gördüğüm ilk zamanı.

"Her neyse, biz bunun üzerinden almak ve o aşağı yalan geçiriyor. Sonra bir panik içinde uyanır. O önemli bir şey bu gün ne var olduğunu bilir. O hafıza kitabında görünüyor ve Dotty en vaftiz görür. Bu yüzden, dışarı atılıyor o sürücü olamaz unutuyor ve arabaya biner, evde kimse yok. Yani biz oluşturma oldum bu korkunç anı onu getiriyor budur.

"Yani onun demans kötü bir dalış almıştır, ama şimdi bu olağanüstü dramatik bağlamda koymak oldu."

Ashley çevresinde geliyor sonra, papaz için "o derece üzücü", John içini çekti. "Bu Ashley ne olacak, ama ne zaman olur, bu bir şok ne tam olarak farkında olan şeylerden biri."

Ashley kaos içinde parçalanmaya ayarlanmış işkence kahraman olacak "makul şüphe" olduğunu itiraf John soluk soluğa: "Bu gidiş muhteşem bir yolu ve gidiş çok heyecan verici bir yol olacaktır.


Etiketler :   John Middleton                   
<< Önceki Haber Emmerdale John Middleton 'derece üzücü' Çıkışta açılır 'Bu bir şok' Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010040