Genç kız hayvanlara işkence vermekten tutuklandı

Alina Orlova görünüşe göre kedi ve köpeklere işkence ve cinayet fotoğrafları ve videoları gönderildi

Genç kız hayvanlara işkence vermekten tutuklandı

GENÇ bir kıza işkence ve arkadaşı ile kedi ve köpek öldürme ve terör online saltanatları görüntüleri gönderdiğiniz için tutuklandı.

Alina Orlova, 17, ülkenin kuzey-batı kesiminde St Petersburg, Güney-Doğu Rusya'nın Habarovsk ev şehir arasında bir bağlantı uçuş bekliyordu nerede Vladivostok Uzak Doğu Rus şehir tutuklandı. Alina Orlova, sağdaki resim, arkadaşı, Kristina, soldaki resimde olan kedi ve köpeklere işkence edip öldürmekten tutuklandı. Yerel basında çıkan haberlere göre, gözaltına almak diye korkuyordu.

Korku filmi tarzında makyaj ve lens takmak için seven ve onun arkadaşı, Kristina K., görünüşe göre, işkence ve kendilerini kana susamış 'kediler ve Köpekler öldürme fotoğraflar ve videolar yayınlanmıştır.

Korkunç resimler gibi yaka tarafından ve başka bir çarmıha asılı olmuştu ve daha sonra hava tabancasıyla vurulmuş bir köpeği duvara çivilenmiş göster.

Diğer hayvanlar ölü gördüm, kızlar iç organlarını çıkarmak için kesilmiş olan dahil.Bu Haberin Manşeti :

Genç kız hayvanlara işkence vermekten tutuklandı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Genç kız işkence  Korku filmi tarzında makyaj ve lens takmak  kediler ve Köpekler öldürme fotoğraflar ve videolar  kedi ve köpeklere işkence edip öldürmekten tutuklandı           
<< Önceki Haber Genç kız hayvanlara işkence vermekten tutuklandı Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011917