Genç sansasyonel Strictly Len Goodman ile çatışma üzerine Come Dancing Çıkıyor Will

37 yaşındaki gösteri yaptığı kısa ölçü sırasında etkiledi.

Genç sansasyonel Strictly Len Goodman ile çatışma üzerine Come Dancing Çıkıyor Will

OLACAK Genç dramatik Strictly dışarı çekti, Güneş ortaya çıkarabilir.

şarkıcı, 37, "kişisel nedenlerden ötürü" gösterdi ama isabet BBC gösterisi yaptığı şok çekilmesi için daha fazla açıklama verdi.

Bu onun Bollywood rutin yeterli salsa yoktu şikayet sonra o Cumartesi gecesi baş yargıç Len Goodman çatıştılar sonra gelir.

Will dans sekiz 24 sayıları olduğunu yanıtladı, ancak Len ", göstermek tutmak ve sus" söyle neden oldu.

O bir açıklamada: "benim Kesin olan bir uzun zaman hırs bir parçası olmak için. Bir yarışmacı hep ümit bir deneyim oldu bir sanatçı, bir izleyici ve gösterinin bir hayranı olarak, dans etmek.

"Ben bazı büyük arkadaşlar edindim ve hafta dışarı, onların performansları hafta huşu duyuyorum var. Ben yaşamaya en güzel şey olmuştur Karen ile yaratıcı bir ortaklık bulduk.

"Ben onun yönünü, yetenek ve ben gelecek yıllarda benim torun göstermek mümkün olacak üç harika dansları aracılığıyla bana yol gösterici için ona sonsuza dek minnettar olacaktır.

"Ne yazık ki, kişisel nedenlerden dolayı gösteriyi terk ediyorum. Ben İngiliz televizyonda en sevilen programlardan biri katılmak mümkün olmuştur kalbimde neşe ile bırakın.

"Ben üretim ekibi ikram aydınlatma tasarımcısı gelen Strictly üzerinde çalışan herkes için çok minnettarım. Kesinlikle gerçekten en eşsiz aile ve benim kalbimin derinliklerinden gelen teşekkür ediyorum.

"Ve nihayet benim yolculuk boyunca beni destekledikleri için BBC teşekkür ederiz. Benim vatandaşlarımız çok şans diliyorum, ve ben tekrar tekrar bir izleyici olmanın olmama rağmen, ben kesinlikle 'keeeep dans' gidiyorum! "

BBC kaynakları dün gece 10 milyondan fazla izleyiciyi çekti hit dizi, bir eleme normal olarak bu hafta sonu devam edeceğini söyledi.


Etiketler :   üzerine Come Dancing Çıkıyor Will         
<< Önceki Haber Genç sansasyonel Strictly Len Goodman ile çatışma üzerine Come Dancing Çıkıyor Will Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011018