Gerçek zamanlı olarak Trump'ın iffetsiz çok sert bir tepki oldu

Columbus Günü tatil hafta sonu sizi lanetliyorum. Sen Cuma günü Late Show monolog Stephen Colbert bir humdinger maliyet.

Gerçek zamanlı olarak Trump'ın iffetsiz çok sert bir tepki oldu

Twitter yayınlanan bir videoda, komedyen Late Show personeli Cuma ve Pazartesi kapalı vermek amacıyla bir gün erken onun Cuma bölüm önceden bantlanmış açıkladı.

"Biz bu öğleden sonra, Motherlode bir ses sürümü olacağını bilmiyordum - Eldorado - Donald Trump misogyny altın" diye yakındı. "Ama ben burada onu var ve onu seyredeceğim."

Yol boyunca, Colbert irkildi, gözlerini kapalı ve içini çekti. O da böyle birkaç soru sordu, "Nancy kim?" (Yani Trump o yatağına almak için. O kendi meslektaş Billy Bush bu sözü çalıştı diyor eski Access Hollywood ev sahibi Nancy O'Dell, olacaktır.)

"Tanrım, Oh," diye Trump zor bir zaman kendini durdurma sahip hakkında gider biraz dinledikten sonra "Bundan sonra nefesini tazelemek olmaz dünyadaki bütün Tic-TAC" ekleyerek, yaklaşık 90 saniye sonra söylemek başardı öpüşme kadınlardan.

Birkaç saniye sonra, Colbert ben yeterli olduğunu düşünüyorum "ilan Burada gerçekten iğrenç buldum budur:. '. Eğer bir yıldız olduğunuzda, onlar bir şey paçayı izin' Trump video, diyor Donald Trump, Cumhuriyetçi adayı. Ve umarım bir gün o (vida) Amerika'ya çalıştı ve başarısız nasıl hikaye anlatmaya olacak. Pazar, siz büyük bir tartışma var çünkü ve ne yazık ki, bu doğru! "


Etiketler :   Twitter yayınlanan bir video 
<< Önceki Haber Gerçek zamanlı olarak Trump'ın iffetsiz çok sert bir tepki oldu Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010524