Gözaltına alınan vatandaş 12 tane cezai karar verdi

Terör suçlamasıyla North Greenwich Metro İstasyonu tahliye üzerine şüpheliyi sorgulamak için daha fazla zaman verilen polisler

Gözaltına alınan vatandaş 12 tane cezai karar verdi

Kuzey Greenwich İstasyonu kontrollü patlama tarafından tahrip, şüpheli bir madde araştıran POLİSLER terör suçlamasıyla 19 yaşında bir adam soru için daha fazla zaman verildi.

Adam silahlı polisler tarafından Holloway Road, Londra 12 dün tutuklandı. Westminster Sulh şimdi Cuma günü 12:'de kadar gözaltına alınan soğuk o karar verdi.

Bir Taser 19 gibi ihtiyar Komisyonu şüphelisi, terör eylemlerinin hazırlık ve kışkırtmasıyla, 2000 Terörizm Yasası 41. Bölüm altında tutuklandı-yıl kullanılmıştır.

Gözaltında kaldığı Londra polis merkezine götürüldü.

Polis, Kuzey Greenwich istasyonu çevrilmişti, O2 yakın, yolcuları tahliye etmek ve kısa bir süre sonra 11: 00 dünden sonra büyük bir cordon kurma.

Memurları soruşturma sırasında bomba ekibi şüpheli maddenin kontrollü bir patlama gerçekleştirdi ve istasyon akşamın ilerleyen saatlerine kadar kapalı kaldı.

Öğeyi şimdi adli muayene, polisler tüm potansiyel neden takip ediliyor.

Araya bir sopkesman Memurları açık bir zihin, herhangi bir olası sebebi ile ilgili olarak tutuyor "dedi. Bu aşamada bu soruşturmada başka biri arıyor."


Etiketler :   Terör suçlamasıyla gözaltı hapsi  tahliye üzerine şüpheliyi sorgulamak  Komisyonu şüphelisi  terör eylemlerinin hazırlık  41. Bölüm yasası           
<< Önceki Haber Gözaltına alınan vatandaş 12 tane cezai karar verdi Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011281