Havayolu yolcular yurtdışında biniş ve indirmek

Önümüzdeki ay bütçe havayolu check değişiklikleri yapıyoruz-politika ve adil bir whack mal olabilir

Havayolu yolcular yurtdışında biniş ve indirmek

RYANAİR müşteriler eğer dört günden fazla bir uçuş öncesinde kontrol etmek istiyorlarsa 6 £bir ücret ödemek zorunda kalacaklar bulduktan sonra öfkelerini havalandırma olmuştur.

Havayolu bu gelecek ay için değişiklikler yapıyoruz şu anda, gezginler yedi gün uçuş kalkış saatinden önce ÜCRETSİZ check-olabilir ama, geçen hafta, Güneş sadece ortaya çıkardı. Eğer kontrol etmek isterseniz 6 TL ödemeyi online peşin dört günden fazla olacak
Dört günden fazla Ryanair ile onların ayrılmasından sonra dönüş Uçak Bileti almış olanlar ya da tatildeyken üzerine biniş kartı çıktısı bir bilgisayar bulmak zorunda veya indirmek için internet erişimi olan bir akıllı telefon kullanacak.

Eğer bunu yapamıyorlarsa o zaman için havaalanına 45 TL ödemek zorunda kalacak ulaşana kadar kontrol eden yetkili ve o yolcular dodge olacaktır. Başka bir ranted ise: “eğer Ryanair-pencere boş kontrol azaltarak devam Ederse, yakında geleceği kontrol etmeyi ve arka uçakla gelip gitmen gerek.”

Ve bir sosyal medya kullanıcı alaycı bir hafta hols üzerinde wifi/yazıcı bulmak için Hazırlamak olduğunu belirtti.” Ancak, arasında £8 ödemeyi arzu edenler bir uçuş öncesi 15-kitap bir koltuk hala Seyahat tarihinden 30 gün önce bunu yapabilir£.

Güneş Online 1 Kasım seyahat eden herkesi etkileyen kuralın değişmesi için Tweet olan gazeteci Alastair Jamieson tarafından uyarı yapıldı:

Ben 6 TL ödersiniz, eğer bir koltuk seçmek istemiyorsan bile “sürece uçuş önce 4 gün kadar kontrol edebilirsiniz @Ryanair”politika değişikliği.


Etiketler :   Havayolu yolcular       
<< Önceki Haber Havayolu yolcular yurtdışında biniş ve indirmek Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010755