iğrenç yakalamaya çağrılar, Michigan işe onu getirir

Notre Dame futbol takımı mücadele devam ettikçe, onun koçu oyuncularını tercihi kelimeleri devam ediyor.

iğrenç yakalamaya çağrılar, Michigan işe onu getirir

Yağmurdan sırılsıklam kasırga koşullarında - - Kuzey Carolina State Cumartesi günü özensiz 10-3 kaybından sonra teknik direktör Brian Kelly, bir postgame basın toplantısında futbol "iğrenç" snap İrlandaca yetersizliğini denir. Açıkçası zor bir oyun koşullarında, balığı Sam Mustipher Notre Dame için ivme herhangi bir umut söndürülebilir birkaç miscues vardı ve Kelly onu çiğneme yan çizgisi üzerinde görüldü.

"Ben bizim fiziksellik, tokluk ve baş etmesinde çok memnun olmasına rağmen, ben saldırgan yürütme ve futbol yırtılmasını yönetme yeteneği eksikliği sadece son derece hayal kırıklığına uğrattı," dedi Kelly.
Kelly daha önce enerji takımının olmaması dışarı çağırdı ve Notre Dame savunma koordinatörü Brian VanGorder ateşledi. Cumartesi günkü oyunda, suç mücadele ve şüpheciler Kelly oyun arama işaret etti.

Notre Dame Wolfpack 25-yard çizgisi beş kez içinde topu vardı ve üç puan başardı. aşırı hava koşullarına rağmen İrlandalı geçmesi daha sık çalıştırmak için seçti ve 54 kilometre geçtikten ile 9-için-26 bitmiş Deshone Kizer, lehine oyunun en bankta mobil oyun kurucu Malik Zaire tuttu.

Haberlerin.com


Etiketler :   Yağmurdan sırılsıklam kasırga 
<< Önceki Haber iğrenç yakalamaya çağrılar, Michigan işe onu getirir Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011073