İnternet hayaletlerle ilgili gerçeği ortaya çıkarmak için çalışırken TV ekranlarından yıllar için kavradı

Yapımcılar zaten biliyor kim olduklarını zalim internet yalancılar bulmaya çalıştıkça show Max ve Nev izler... ama görünen o ki

İnternet hayaletlerle ilgili gerçeği ortaya çıkarmak için çalışırken TV ekranlarından yıllar için kavradı

Yayın BALIĞI Nev ve Max clueless aşk arayanlar kandırma zalim internet hayaletlerle ilgili gerçeği ortaya çıkarmak için çalışırken TV ekranlarından yıllar için kavradı, izleyiciler korumuştur.

Ancak araştırmacılar, İngiltere'ye ilk kez başı olarak, tüm gösterinin öncül bir Yalanmış gibi görünüyor. Max ve Nev online daters aşağı, gerçeği ortaya çıkarmak için parça
Bir yayın balığı sahte çevrimiçi bir romantizm yaratmak için başka bir kişi gibi davranan biri var.

Terim ilk olarak hangi Nev Schulman online aşık olan güzel kadın keşfetti 2010 belgesel yayın Balığı, bir orta yaşlı, evli anne kullanıldı.

Hangi kıtada onları nakliye zaman balıkçılar canlı cod ile catfishes koymak bir numara başvurulan, kuyruklarını de nip ve cod aktif taze tutun. MTV şovu, aynı adı, internet ezmek onların izini çaresiz online daters hikayesini anlatıyor.

Ama aslında gösteri için başvuran kurbanlarını balığı değil.

Belgesel yapımcıları kendilerini rahatlatmak için’ ve nihayet doğruyu söyle arıyoruz ‘sahte hesapları arkasındaki insanlar, hitap.

Başvuru formu itiraf ölüyorsun internet bir gizli ezmek tutuyorsun diyor ki:“?”

Bu şekilde, suçluluk duygusu ya da kontrolden sonunda doğruyu söyle, ve ınternet romantizm kendi hayatları ile hareket edelim var olan bir yalan içinde kalanlar. Böylece izleyiciler heyecanla eğer Max ve Nev yalancılar izini olacağını görmek için beklerken, gerçek TV şirketi olacağını biliyorlar.

Mümkün olduğunca gerçek yapmak için, Max ve Nev karanlıkta tutulur – ama bulunacak bir yayın güvencesi var.

Tüm world wide web üzerinde hayalet peşinde bir sürü para harcıyorsun TV şirketi önler.

Gösteriyi daha eğlenceli hale olmamalı, ama düşünmem gereken bir şey.


Etiketler :   İnternet hayaletlerle resimleri             
<< Önceki Haber İnternet hayaletlerle ilgili gerçeği ortaya çıkarmak için çalışırken TV ekranlarından yıllar için kavradı Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010561