İran 100 Türk TIR şoförünü tehdit etti İşte açıklamalar

Türkiye İran için muz kamyon sürücüsü önce yaklaşık 10 gün sürer, Bazargan sınır kapısı üzerinden Almak için mahsur kaldıklarını iddia edildi.

İran 100 Türk TIR şoförünü tehdit etti İşte açıklamalar

Yaklaşık 100 kamyon şoförleri sınır kapılarını tuttular bildirdin, Türk yetkililerden yardım beklediklerini söyledi.

Gelen muz İran'a dönerken yaklaşık 10 gün kamyon sürücüsü Bazargan sınır kapısını geçişe izin verilmedi önce Mersin alır. İran'a gittiler, dönüş yolunu Iğdır Dilucu kullanımı sınır kapısı açıldı gerekli belirttiler onlar almak için Tarım kontrol Noktası T sürücüleri son gece şehre dedi. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile temas vardı, ama sürücüler aktarmak için bir çözüm bulamadı, dediler ki:

'BURADAN CENAZENİZİN GEÇİŞİNE BİLE İZİN VERMEYİZ' DİYORLAR

"Mersin muz İran'dan getirdiğimiz teslim ettik. Dizel alıp dönmek için geçiş giriş Almak için Türkiye'den bize izin vermedi. Sorduk herhangi bir tepki gerekçesiyle almıyoruz. İranlı yetkililer, 'burada cenaze geçiş izin yok' diyorlar. Dilucu kontrol Noktası üzerinden iletişim Nahcivan Türkiye'ye geri gidelim. çamurda perişan olduk. onunla veri biz Dizel farkı diğer yan ve kabul etsinler diyoruz. Türkiye bize 500 metre ama 280 km yol önerir. Burada çamurda bize eziyet gibi zevk. yetkililer sesimizi duyuyor, perişan olmuştuk. "


Etiketler :   İran 100 Türk  TIR şoförünü tehdit etti  Türkiye İran  türkiyenin sınır kapıları     
<< Önceki Haber İran 100 Türk TIR şoförünü tehdit etti İşte açıklamalar Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011042