Kadın dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosunda kimler var? (Kadın)

Kadın dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosunda kimler var? (Kadın)

Kadın dizisi ne zaman başlıyor? 2017 - 2018 fragmanı ve video izle

Kadın dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosunda kimler var? (Kadın)

Fox TV Ekranlarında, Kadın dizisi ne zaman başlıyor? 2017 ve 2018 tv döneminin en ilgi çeken dizisi olan Kadın dizisi oyuncu kadrosu belli oldu. 

Yapımcılığını Med Yapım ve Mf Yap yapının üstlendiği Fox TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kadın dizisi medyaya çok iddialı geliyor. İlk tanıtım fragmanıyla şimdiden merakları uyandıran Kadın dizisinin hikayesi herkesi çok etkiledi.

KADIN DİZİSİ GENEL HİKAYESİ

Kadın”, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor.

Kadın 24 Ekim Salı FOX'ta başlıyor.

İşte o yayınlanan Fragmanı;


Etiketler :   Kadın dizisi izle 
<< Önceki Haber Kadın dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosunda kimler var? (Kadın) Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.022401