Kanal 4 insan görünüyor gerçek robot inşa etmek

BT Channel 4 İnsanlar yıldızı Gemma Chan robot kopyasını inşa etmek için yapay zeka uzmanları işe sonra sanat taklit yaşamın bir durum gibi görünüyor.

Kanal 4 insan görünüyor gerçek robot inşa etmek

"Gemmabot" 33 yaşındaki aktris bir android versiyonu ve düşünmek konuşmak ve tam olarak ona benzemeye oluşturuldu.

Kanal 4 serisi İnsanlarda bir Synth olarak bilinen android oynayan Gemma, onun konuşma kalıpları olarak robot tıpatıp benzerleri ile karşı karşıya olacak ve vücut robotik uzmanları tarafından simüle edilmektedir.

Gemmbot sonra yıldızı görüşme olacak düşünüyorum masum gazetecilere verdirdiler edilir.

Ancak, bu İnsanların ikinci serisini tanıtmak için Channel 4 tarafından anlayışlı tanıtım dublör değil, ancak bunun yerine bir İnsan kurmak için nasıl yaklaşan belgesel bir parçasıdır.

Gemma olacak ön olgusal programı ve yapay zeka içine yapılmış ilerlemeler defterleri sosyal deney yer alarak birlikte.

Böyle sürücüsüz otomobil olarak - - O teknoloji bakacağız ve İngiliz A.I. konuşmak Araştırmacı Demis Hassabis ve her zamankinden daha ilişkilerinin bizzat kendilerinin hatta daha fazla bilgi edinebilirsiniz oluşturma makineleri doğru çalışan, onun DeepMind proje.

"Bu film bizim hayatımızda giderek daha etkili olduğu teknolojiyi kullanarak mümkün olanın sınırlarını zorlayan," Tom Porter, Channel 4'un oyunculuk Devreye Editör, Bilim dedi.

Diye ekledi: "Gemma konuya benzersiz bir bakış açısı getiriyor ve bize bu çığır açan proje kalbinde ona sahip olmak için inanılmaz heyecan verici."

Nasıl son zamanlarda İnsanların ikinci serisi 30 Eki yayın duyurdu iken İnsan, bu ay sonra yayınlanacak kurmak.

Kanal 4 zaten synths yapar İnsanlarda hayali şirketi onun Persona Sentetik Facebook sayfasını kullanarak kendi akıllı bir pazarlama kampanyası yayıyoruz başladı.

Persona Synthetics bir son mesaja göre, şirketin bazı ürünlerin "arızalı" olmuştur müşteri hizmetleri departmanında "raporlar" alan olmuştur.

Ayrıca Facebook sayfasında ve eBay ürün geri çağırma duyuruları olmuştur.

dönen dram synths özgür irade keşfetmek ve yapmaları programlanmış olarak davranmaz başlayan göreceksiniz.

Dün açıklanan yeni bir trailer da insan ve synths arasındaki kavga robotlar uzak onlar konuldu pranga kırmak olarak başlayacak ortaya koymuştur.

Bu arada, Niska (Emily Berrington) can güvenliği için gizli dünya bir USB çubuk üzerinde sıkışmış seyahatleri ve o daha synths karşılayan bir değişiklik fark eder.

Ayrıca dram neden gösteri bir antogonistic yeni kötü adam olacak.

Serisi iki Colin Morgan, Katherine Parkinson ve Tom Goodman-Hill, içeren döküm, dönüşünü göreceksiniz.


Etiketler :   Gemma Chan         
<< Önceki Haber Kanal 4 insan görünüyor gerçek robot inşa etmek Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010723