Kara Sevda 41. Bölüm İzle Son Bölüm İzle Star Tv Canlı Yayın

Kemal gerçeğe çok yakın oluyor, bu akşam star tv'nin sevilen dizisi

Kara Sevda 41. Bölüm İzle Son Bölüm İzle Star Tv Canlı Yayın

Kemal şairin ölümü cinayet kaydını dinlerken telefonda değil, bir intihar olduğunu tanır anlamak oldu. Şimdi bu karısına gerçeği açığa çıkarmak ve sizin vicdan karşı borcudur. Kemal'in ilk başlangıç ​​noktası, bir nedenden dolayı Zeynep zorunlu. Zeynep'in tehlikeli olarak basılacak bekleyen gerçeklerin altın madeni üstünde kendini gizleme. kayıt Kemal'i ulaşmak kayıtsız diğer tarafta Siparişler, şair onun dikkatini üstündeki hala olduğunu biliyorlardı, ve sert hareket için hazır.

Kozcuoglu kazanan eşi aktarılıyor rahatsız grubuna ait şirketlerin hisse senedi, Emir'in karısı kadar gözlerini açmak için bir tuzak ayarlar. önce sipariş Kemal karşı ilk test ve kalbi dışarı verecek zaman Nihan bu tuzağa düştü. Eğer Kemal'in eşi yaklaştıkça, ASU gözünde daha da bulanıklık başlar.

o kişi sonra gittiğinde Kemal Ozan zehirleten, geriye dönük bir operasyon başlatıldı sipariş. Bu süre zarfında, beklenmedik bir anda Kemal'in soruşturma, bir isim döngüler ile sürpriz. Bu isim Kemal kalkacak önünde duvara aşıyor ve gerçeği bulmaya yaklaştıklarında olacaktır.

Nihan, Eda Dışarıya çıktığınızda, her geçen Karı, Kemal aşaması ve sevgisi bize hatırlatıyor ile eğlenmek. O akşam, kalplerin sesi aynı yerde, Kemal ve eşi buluşacak. Onlar, her ikisi de onların kalplerini mühür olacak geldiğinde savunmasız yüz, onlar dillendirece attı: "sonsuza kadar"

o bütün gerçeklerin anlamını değiştirmek görünür yaptığında Kemal son hareket hakkında şairlerin öldürülmesi Siparişler.

Yayın Tarihi: 26 Ekim, Çarşamba
Yayın Saat: 20.00


Etiketler :   Kara Sevda 41. Bölüm full İzle                kara sevda 41. bölüm url si    kara sevda son bölüm full izle 
<< Önceki Haber Kara Sevda 41. Bölüm İzle Son Bölüm İzle Star Tv Canlı Yayın Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011669