Kasten insanları korkutmak için palyaçolar gibi giyinmek

Ev Sahibi Piers Morgan o yanlış gitti önceki şakalar geçmiş mahkumiyet getirdi olarak bu sabah gruba yırtık ve potansiyel insanları korkutmak için komik olduğunu düşünüyorum nedenini sordu.

Kasten insanları korkutmak için palyaçolar gibi giyinmek

Kendilerini ürpertici palyaçolar soyunma tarafından insanları korkutuyorsun kayıt grup, ne yaptıklarını, farklı ve halen İngiltere'de süpürme "katil palyaço" çılgınlığı ile bağlantılı olmadığını söyledi.

palyaço çılgınlığı ABD'de ürpertici olaylar bir dize sonra İngiltere'de süpürüldü olup, maskeli insanlar hem okul çocukları ve yetişkinleri dehşete devam ediyor.

eğilim Amerika'da palyaço ile ilgili şakalar ilham almıştır, polis bu kadar çabuk uyarıları yayımlanmıştır büyüyen, söyledi.

Kameraman Endrit Ferizou İngiltere'de dört bir yanından bildirilmiştir palyaço görüldüğüne dair şunları söyledi: "Bu biraz garip, bu kabul edilemez.

"Biri, bir palyaço gibi giyinip yuvarlak korkutuyorsun insanları çalıştıran, bu oldukça ürpertici.

"Biz hemen, bunu yaparken biz biz şaka söylüyorlar, ancak daha fazla zaman insanlar, aslında bunun gibi onları korkutmak zaman."

O grup ne savundu gibi video muziptir Danh Van Le Piers Morgan ile hayal kırıklığına uğramış

Görüşme sırasında o Endrit başarısız bir bomba ve soygun aldatmaca içeren bir şaka sonra, Mart ayında dokuz ay bu yıl hapis cezasına çarptırıldı azlığı.

Piers Morgan dedi: Siz palyaço maskeleri takıyor ve gençlere yaşlı insanları korkutmak için "bomba tehditleri evreleme komik bir şey yok, Neden komik?

"O, komik değil, bu yıl bunun için hapse gitti yüzden, bu komik değil.

"Ne yapıyorsun terörize insanlar bir şeklidir."

"Sen ders öğrendim görünmemektedir."

Endrit şunları söyledi: "Bir palyaço olarak giyinmiş ve bir bomba aldatmaca yapıyor, bu farklı bir şey."

genellikle videoları palyaço olarak elbiseler Danh Van Le, ile karşılık verdi: "Sen gördüğüm diğer viral videolarla aynı fırça ile bize boyama, yani biz bunu yaparken göz yummaz biz sorumlu bir şey değil bir okul dışında biz yaşlı insanlar bulabilirsiniz dışında nerede yapıyor göz yummaz bunu asla. "

"Bizler şakalar zevk için gidiyoruz biliyorum gençleri seçin."


Etiketler :   palyaçolar gibi giyinmek             
<< Önceki Haber Kasten insanları korkutmak için palyaçolar gibi giyinmek Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010469