Kiralık Aşk 56. bölüm 2 fragmanı izle

Kiralık Aşk 56. bölüm 2 fragmanı izle, ABD başkanlık seçimleri yarışı Gözlemciler tüm yerli ve küresel konular tamamen kenara edildiğini düşünme için affetmiş olabilir.

Kiralık Aşk 56. bölüm 2 fragmanı izle

Cumhuriyetçi aday Bill Clinton'un cinsel ihlallerde üzerinde dikkatini çalışıyor misillemede ederken kampanya, kalitesiz bir seks yırtıcı olarak Donald Trump tasvir iddiaları hakim hale gelmiştir.

Euronews: 'Washington muhabiri Stefan Grobe son olaylar onun değerlendirmesini verir ve ne gelmek olasıdır:

"Kim için başkanlık kampanyası çirkin olduğunu düşündüm, burada bazı haber: Henüz hiçbir şey görmedin. On kadın kendi rızası olmadan onlara dokunmaktan suçladığı, bir günde Donald Trump karşı cinsel saldırı iddialarını yaptı. Ayrıca Bill Clinton'un geçmiş sadakatsizliği üzerine saldırılarını artırıyor ise aday bir partizan smear olarak tüm yalanladı. Trump Hillary Clinton karakterini yok etmek için mitingler kampanya tecavüz Clinton suçladı geçit birkaç kadınlara düşünüyor. O anketlerde sarhoş gibi birçok analist, umutsuzluk işareti olarak Trump'ın son stratejisini bakın. Trump hayatta kendi şansını tutmak için Clinton seçmen katılımı düşürmek için umut gibi görünüyor. Seçim gününe kadar gitmek için en az dört hafta, biz henüz bu kampanyada çirkinlik en üst düzeyde gördük olmayabilir. "


Etiketler :   Kiralık Aşk 2 fragmanı izle   
<< Önceki Haber Kiralık Aşk 56. bölüm 2 fragmanı izle Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010710