Kiralık Aşk 56. bölüm fragmanı izle (Yeni bölümü) Star TV'de

Rus model, Karina Barbie, 27, multipl skleroz hastası bekar bir anne Maria Yudina, 30, yardım istiyor, Kiralık Aşk 56. bölüm fragmanı izle (Yeni bölümü) Star TV'de takip edebilirsiniz.

Kiralık Aşk 56. bölüm fragmanı izle (Yeni bölümü) Star TV'de

Karina Barbie 27 kendini çağıran Rus model, multipl skleroz (MS) hastası bekar bir anne Maria Yunina, 30, yardım etmek istiyor.

Karina, 27, Barbie bebek saplantı ve çevrelerindeki onun görünümünü kalıpları olduğu
elbise ve saçlarını ve makyaj Barbie gibi giyer Karina, şunları söyledi: "Bu sizin için bir çağrı, sevgili erkekler!

"Ben arkadaşım ve benim fan Maria Yunina tasarruf sağlayacaktır Sizden birine, bir gece geçirecekler. Birçoğunuz için para bu miktarın bir şey değildir. "

Ms Yunina o 14 yıldır olmuştur koşulu, iyi başa olmuştu, ama onun görme şimdi başarısız başlıyor ve onun vücudunda hissi kaybediyor.

O bir kök hücre nakli, doktorlar hastalığı yavaşlatmak ve mevcut hasarı onarmak inanıyorum MS hastaları için deneysel bir tedavi altına istiyor.

O özel operasyon için 1,5 milyon ruble (£ 19.490) ödemek zorunda kalacak, böylece Ama birçok doktor Ms Yunina durumundaki muameleye karşı tavsiye ederiz.

Onun takipçisi en kötü durum hakkında işitme sonra Karina derhal adam ameliyat için ödemeye hazır olan o bir gece geçirmek söyleyerek, yardım etmeyi teklif etti.

Bu yılın başlarında, Karina Barbie meclis dışında yarı çıplak protesto gösterisi düzenlediler - o bir sosyal medya sitesinin yeniden tasarımı konusunda kızdı çünkü.

O VKontakte, Facebook Rus eşdeğer yeni bir görünüm ile onu hoşnutsuzluğunu göstermek için, Moskova başkenti, Devlet Duması Binası dışında üstsüz poz verdi.


Etiketler :   Kiralık Aşk son bölüm fragmanı izle                 
<< Önceki Haber Kiralık Aşk 56. bölüm fragmanı izle (Yeni bölümü) Star TV'de Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011077