Kolej futbol Hafta 6 kazananlar ve kaybedenler

En belirgin koç geçen yıl Justin Fuente olan bir açılış vardı herhangi bir büyük program için işe. o top 25 küllerinden Memphis aldı yakından izledi herkes o bir tesadüftü yoktu başarılı biliyordu. O gerçek anlaşma.

Kolej futbol Hafta 6 kazananlar ve kaybedenler

Virginia Tech sportif direktör Whit Babcock haber aldı ve Frank Beamer geçen sezon sonunda emekli duyurdu kez agresif o açık pazara önce anlaşma halletmek taşındı. O Fuente olsun ama anlaşma çalıştı yaptım çünkü sadece Bud Foster savunma koordinatörü olarak kalmak böylece Babcock beceri ve çalışkanlık, ödedi.

Bu No. 16 Kuzey Carolina'da bir 34-3 zaferinden sonra 4-1 taşındı Virginia Tech zaten gerçekten iyi bir uyum gibi görünüyor. geri Amway Koçları taşınmak bu hafta Anket gerektiğini Hokies, ACC Kıyı Bölümü için sürücü koltuğunda artık ve 20 Ekim'de evde Miami alacak.

Eğer Bristol Battle Tennessee 45-24 kaybı uzakta Virginia Tech beş fumble'ı alırsanız - bir oyun olan hala suç 400 yarda kadar racked - bu gerçekten dinamik ve etkin hücum takımı olmuştur.
Virginia Tech Hurricane Matthew dış ulaşır getirdiği ıslak ve rüzgarlı koşullarda Tar Topuklar 'geçiş mutlu suç yüz için kesinlikle yardımcı olsa da, yolda gidiyor ve bir taşıma için Hokies bir sürü kredi vermek zorunda iyi bir takım ve Tennessee kaybı beri üst üste üçüncü bir kavga araya koyarak.

Bu arada, oyun kurucu Jerod Evans bir vahiy olmuştur. Fuente işe sürecinde geç aldım iki yıllık yüksekokul transferi, 15 touchdown ve sezon sadece bir durdurma vardır.

o Hokies Bu sezon gelen ne olacağını bilmek zor olmasına rağmen, bu ekip hakkında ne gibi bir çok şey var. Fuente'nin suç Bucky Hodges ve Isaiah Ford gibi yetenekli beceri oyuncu maksimize gibi görünüyor, ve savunma tüm silindir ateş edilir. Potansiyel konferans şampiyonasında Clemson öldürmek için ACC gizli bir rakip ve belki de en büyük tehdit olarak Virginia Tech dışarı saymayın. oyun.

Haberlerin.com


Etiketler :   oyun kurucu Jerod Evans 
<< Önceki Haber Kolej futbol Hafta 6 kazananlar ve kaybedenler Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010041