Kolon: Donald Trump'ın 'soyunma odası konuşma' duymadım

Kadınlara karşı Donald Trump'ın iffetsiz yorumların sızan videoda sonra bazı RNC liderler başkan adayı nasıl değiştirileceği parti kurallarını üzerinde gidiyoruz.

Kolon: Donald Trump'ın 'soyunma odası konuşma' duymadım

Mümkün değil, ben gazetecilere etrafta değilken sporcular böyle konuşmak, varsayalım. yaptıkları ve takım arkadaşları onu geçmesine izin varsa, bunlar, malign kadın düşmanlığı bir kültürde sessizce suç Bush daha iyidir. Ama ben sadece Soyunma odaları bu kayıt sergilenen zevksiz, iğrenç, kötü niyetli düşmanlık tür ev sahipliği inanmıyorum.

Hiç kimse soyunma odaları ilericilik kusursuz örnekleridir söylüyor. Eşcinsel hakaretler yıllardır onları kirli olması. Bu sadece şimdi değişmeye başladı, ve dünyanın bunun için daha iyidir. Ama bu hafta sonu duydum ne kötüdür.

o bir silah Rio başını işaret edildi Bush söyledim Olimpiyat yüzücü Ryan Lochte süslenmiş. O yıldız her şeyi yapabilir o Bush'a övünmek zaman belki Trump da süslenmiş. Ama çok onun güç ve para ona Yaralı olan olursa olsun seçtiği gibi yapmak lisans izin inanıyor o bitti ne diyor yapmış bir adam, gibi geliyor.

Ben sık sık bizim eşleri işitme menzili dışında olduğunda başka erkeklerle sohbet vakit geçirmek. (Plaj ve golf sahası duvarları olmayan bir soyunma odası daha fazla bulunmaktadır.) Biz saatlerce spor ve bira hakkında konuşmak. Eşim konuştuğumuz şey soracaktır. Ben ona, o sadece iç geçiriyor. Erkekler o söyleyeceğim, gerçek bir şey hakkında konuşmak yok. Benim tartışmak için ve çok zor. Biz aptalız. Ama hayatım o kayıt üzerinde yalaka söylem gibi bir şey duymadım var.

Trump dedi şeyler, internet üzerinden tüm yankılanan ve TV bu hafta sonu dial şeyler, derinden kadınlara aşağılayıcı, derinden çok vardır. Ancak şunu unutmayın: o da sadece soyunma odası şaka kapalı geçtiğinde, o da, erkekleri alçaltanı.

Erik Brady 1982 yılında ABD'nin kurucu üyesi BUGÜN ve 40 yılı aşkın için spor kapsayan olmuştur.

Haberlerin.com


Etiketler :   Kadınlara karşı iffetsiz yorumlar   
<< Önceki Haber Kolon: Donald Trump'ın 'soyunma odası konuşma' duymadım Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.020114