Kriket Kulübü olarak anne ve öfke pedofili aynı binada yatan çocuklar

Kriket Kulübü olarak anne ve öfke pedofili aynı binada yatan çocuklar’ tur gençler olarak gönderir.

Kriket Kulübü olarak anne ve öfke pedofili aynı binada yatan çocuklar

Wasim Aslam dört yıl için bir yıl hapse ve çocuklarla çalışan iki 15 kötüye planlama sonra yasaklandı-yaşlı çocuklar 
Eski erkek prestijli bir çocuk kriket örgüt için gönüllü ve daha önce gençler tur iken aynı binada uyudu iki 15 kötüye planlama için hapse SÜBYANCI yıl.

Seks Suçlusu Kayıt ve çocuklarla çalışmak yasak olduğu ortaya çıktı sonra Wasim Aslam, Londra Okulları Kriket Derneği Fikstür Sekreteri, şimdi İngiltere ve Galler Kriket Kurulu tarafından bir soruşturma yer alıyor.

Soyadı Majid eskiden olan Aslam, 2004 yılında ahlaksız saldırı ahlaksızlık ve üç iki sayımları için hapse atıldı. 40 yaşındaki de eski erkek 15 savunmasız iki yıllık bakımlı ve onları kötüye kullanmak “dikkatlice hesaplanmış ve planlanmış bir kampanya” başlattı.

Özellikle anne rolünde 2012 yılından beri aynı binada kriket festivallerde çocuklar gibi uyku var ortaya çıktı sonra Aslam iğrenç geçmişini öğrenmek için dehşete edildi.

Onun rolü oyuncular ile doğrudan temas içermeyen rağmen görevden olmasını istedi beri. Bu LSCA yakın bir kaynak Ailesi dehşete ve öfkeli “dedi. İnanamıyorum onlar sübyancı LSCA bunca zaman yer almıştır ve hiçbir şey bilmiyorlardı. Anne maçlarında bir golf arabası içinde kendisi tarafından okul gerekçesiyle onu gördük. Meraktan.”

LSCA sandalye Richard Balmforth Aslam arabası vardı ve çocuklar ile doğrudan temas yoktu ısrar edince her zaman izlendiğini söyledi.

Turları bir yetişkin uyudum Aslam-sadece bir refakatçi ile ek belirtti.

ECB tavsiye aldık diye ekledi:“. Düzenlemeler gayet iyi olduğunu söylediler.”

Bir emlakçı nerede Güney Doğu Londra, evde konuşan Aslam yetişkinlerle çalışıyorum, çocuklarla doğrudan temas ya da katılımı yok ama iletişim bilgileri yok “dedi.

Eğer polis LSCA görevinden mi diye sordu, Er şöyle cevap verdi: “Evet, öyle sanıyorum.”


Etiketler :   anne ve öfke     
<< Önceki Haber Kriket Kulübü olarak anne ve öfke pedofili aynı binada yatan çocuklar Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011014