Marco Rubio Donald Trump için destek çekilmesi olmadan yorum kınadı

Trump kaçan Rubio için kolay olmaz. Son kamuoyu yoklamaları Sunshine State Demokrat başkan adayı Hillary Clinton çarpıcı mesafe içinde hala Trump göstermektedir.

Marco Rubio Donald Trump için destek çekilmesi olmadan yorum kınadı

Florida Senatör Marco Rubio Trump Cuma günü yayınlanan 2005 kasete yapılan kadınlar hakkında korkunç yorumlar için Donald Trump kınadı, ama GOP başkan adayı için destek geri çekilmiş veya onu terk etmek istediler diğer önemli Cumhuriyetçiler katılmak için henüz partinin başkan bilet.

Arizona Senatör John McCain, eski Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice ve Ohio Valisi John Kasich tumturaklı milyarder kınadılar ve ona oy vermeyeceğini söylediler parti liderleri arasında yer alıyor. Liste McCain, Ohio Rob Portman, ve New Hampshire Kelly Ayotte dahil Rubio gibi, bu sonbaharda zor yeniden seçim savaşları yüz, birkaç Cumhuriyetçi senatörleri içerir.

Bant kamu gitti sonra Rubio kendisi tiksinti saat tweeted: "Donald yorumlarının haklı göstermek için, kaba yaman ve imkansızdı. Hiç kimse, hatta özel olarak, bu anlamda herhangi bir kadın hakkında konuşmak gerekir. "

Ama Florida senatörü, eski başkan adayı kendisi, Pazar öğleden sonra daha fazla bir şey teklif etti. Söyleyecek fazla olsaydı sorulduğunda Rubio kampanyası sözcüsü yaptığı Cuma tweet anılacaktır.

Rubio kendisi çoğu anketlerde birkaç puan onun yeniden seçim yarışında daha iyi ve önümüzdeki Demokratik rakibi Patrick Murphy ise yapıyor. Hemen Trump desteği çekerek olmayabilir "yapmak için politik akıllı bir şey," Aubrey Jewett, Güney Florida Üniversitesi'nde siyaset bilimi profesörü söyledi.

"Şu anda, Florida Trump destekçileri bir sürü kesinlikle Marco Rubio destekliyor," Jewett dedi. "Diye tamamen Donald Trump kapıyı kapatır ve diyorsa ve bu tür bir şey, o zaman bu destekçileri bazı kaybetme riskini taşır" Ben, onu destekleyen değilim onun için oy değilim '. "

Rubio ve Trump başkanlık birincil bu yılın başlarında sırasında çatışma çıktı.

Haberlerin.comBu Haberin Manşeti :

Marco Rubio Donald Trump için destek çekilmesi olmadan yorum kınadı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   destek çekilmesi olmadan yorum kınadı   
<< Önceki Haber Marco Rubio Donald Trump için destek çekilmesi olmadan yorum kınadı Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010312