Palm Springs polis katili şüpheli vücut zırhı, yüksek kapasiteli dergiler vardı

Öldürülen polis Lesley Zerebny ve Jose Gilbert "Gil" Vega idi. Reyes Vega Aralık ayında emekli nedeniyle oldu ve Cumartesi günü fazla mesai seçmişti 35 yıllık emektar olduğunu söyledi. Zerebny 4 aylık bir bebeğin annesi.

Palm Springs polis katili şüpheli vücut zırhı, yüksek kapasiteli dergiler vardı

SWAT ekibi daha sonra, bir barikat evin onu zorlamak için göz yaşartıcı gaz kullandı diye teslim kadar ölümcül olmayan mermi ile onu yağmuruna ve gözaltına alındıktan sonra bir şüpheli Palm Springs polis katili Pazar sabah yakalandı.

John Felix, 26, kurşun geçirmez yelek giyen ve birçok yüksek kapasiteli dergileri taşıyordu - ama bir ateşli silah yoktu - o Riverside County Şerif Departmanı göre, gözaltına alındığı.

Felix ikisini öldürme, Cumartesi öğleden sonra onun kapılarına gelen üç polis memuru vuruldu. Felix daha sonra teslim subay taleplerini görmezden, yaklaşık 12 saat boyunca evinde sakladı. Uzaktan kumandalı robot, ön kapıyı pried ve evini aradı ne zaman şüpheli hatta gizli kalmayı başardı.

Felix Riverside hapishanede rezerve edilmiş ve çeşitli geliştirmelerle birinci derece cinayetten iki adet ile tahsil edilecektir. O ölüm cezası uygundur, ancak bir yürütme arayacak eğer savcılar henüz karar vermedim, Bölge Savcısı Mike Hestrin söyledi.

"Ben bir polis memurunun vahşi cinayet bir çok iğrenç suç olarak kabul yüzden onları orada bırakacağım," Hestrin dedi.
silahlı çatışmada yaralanan ancak tespit edilmemiştir üçüncü subay, hastane Pazar öğleden sonra serbest bırakıldı. subayların yaklaşık 50 aile üyeleri uzak olmayan acil servise gelen, Çöl Bölge Tıp Merkezi Cumartesi bekledi içeriyordu. Din görevlileri ve sosyal hizmet uzmanları ayrıca aileler için getirildi. Danışmanlar yardıma ihtiyaç duyan herkes için emniyet müdürlüğünde mevcuttur ve bir mum ışığı nöbeti 5 akşam saat istasyona yapılacak

"Bizim toplum bu bizi alacak," Palm Springs Emniyet Müdürü Bryan Reyes söyledi.

Felix 26, daha önce denenen bir çete suikastta dört yıl hapis cezasına çarptırıldı. O Cumartesi çekim oluştu aynı kapılarına üç yıl önce de güçlü bir tutuklama konusu oldu. Müfettişler Pazar günü bir basın toplantısı sırasında Felix'in suç geçmişi hakkında konuşmak, ama o olduğunu doğruladı olmaz "adalet sistemine yabancı."

Haberlerin.com


Etiketler :   Palm Springs polis katili    
<< Önceki Haber Palm Springs polis katili şüpheli vücut zırhı, yüksek kapasiteli dergiler vardı Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011468