Rus çocukları ve akrabaları yurt dışında okuyan Putin emir

Moskova bir all-out nükleer savaş için belirgin hazırlık 40m vatandaşlar için savunma tatbikatları düzenledi sonra hareket geliyor

Rus çocukları ve akrabaları yurt dışında okuyan Putin emir

RUSYA, yeni bir dünya savaşı ihtimali üzerinde yükselen gerginlikler üzerine yurtdışında yaşayan herhangi bir akraba, bu iddia oldu eve uçmak için onun yetkilileri tüm sipariş edilir.

Politikacılar ve yüksek rütbeli rakamlar yerel basında çıkan haberlere göre, sert adam Devlet Başkanı Vladimir Putin'in üst düzey bir uyarı almış söyleniyor.
Putin aniden Fransa'ya ziyaretini iptal sonra gelir - - bütün devlet çalışanları için geçerlidir bildirilen çağrı Anavatan dönmek için.

İşçiler bildirildi hemen okuldan çocuklarını çekmek için söylendi, Daily Star raporlar.

Üst seviye idaresi personeli, bölgesel yöneticiler, kamu kuruluşları tüm düzeyleri ve çalışanların milletvekilleri için de geçerlidir.

ferman uymayan olanlar lime lime gelecekteki istihdam umutları bulacaksınız.
Acil geri çağırma nedeni belirsiz ama bir üst analisti bir ipucu savaş yolda olabileceğini söyledi.

Rus siyasi analist Stanislav Belkovsky şunları söyledi: "Bu, bazı 'büyük savaş' için elitleri hazırlamak için önlemler paketinin bir parçasıdır."

Rusya son zamanlarda bir all-out nükleer savaş için belirgin hazırlık 40 milyon vatandaş için savunma tatbikat düzenledi.

"Ve bu ayın başlarında, Putin'in bakanları da Moskova'nın 14 milyon kişiyi konut kapasitesine sahip sığınaklar inşa duyurdu.


Etiketler :   yurt dışında okuyan Putin emir       
<< Önceki Haber Rus çocukları ve akrabaları yurt dışında okuyan Putin emir Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010542