Rus Hazine Sandığı filmi izle

Rus edebiyatı gibi, Rus sinema son derece zengindir. Eisenstein adlı ve Tarkovsky en çağımızın nelerdir? Aşağıda göz atın!

Rus Hazine Sandığı filmi izle

Vore Filmleri personel sinemada ya da DVD ya da Netfix üzerinde 2016 üst iyi Rus filmleri seçer. Ilya Naishuller, Andrey Zvyagintsev & Aleksey Popogrebskiy Rusya Federasyonu'nun en büyük yönetmenleri mı?

2014 Rusya Sovyet yollara dönmeden olduğu yıl oldu. Putin'in dış politika şokları ve felç Batı politicians.Recently Rus sınırları içinde muhalif sesleri yasalar sessizliği kabul ( 'artık herkes küfür ve eşcinsel olmanın cesaret yok!'). Oysa orada Andrey Zvyagintsev tarafından Palme d'Or, bu yılki Cannes Film festivali, Leviathan (2014) ve yarışmacı uzakta 2013 yılında kötü performans Rus filmlerinden 2014 ve 2015 yılında Rusya'dan sonları gelen güzel kültürel eserler de vardır ve bize hatırlatıyor Rusya'nın 'inanılmaz derecede zengin bir film öyküsü. Zvyagintsev hiçbir uluslararası film festivali devre dolaşan yeni bir yüz anlamına gelir ve Tarkovski ve Eisenstein gibi Rus dahi sinemacılar tek halefi gibi görünüyor gereğidir. Benzer şekilde, yenilikçi ve eksantrik, filmleri 2014/2015 kadar 2000'li ve 2010'lu son iyi Rus filmleri belirleyen bu listenin çoğunluğu oluşturuyor. bu makalede son yıllarda çok iyi Rus filmleri incelerken, ne hakkında olduğunu çünkü. Biz etrafında başımızı sarmak mümkün görünüyor ülkeyi anlamak için zamanı olduğunu. önümüzdeki yıllarda neler olacak çok ne dikte edilecek bir ülke anlamak için zamanı.

Haberlerin.com


Etiketler :   Rus Hazine Sandığı  filmi izle           
<< Önceki Haber Rus Hazine Sandığı filmi izle Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010959