Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm izle full tek parça

Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm izle full tek parça halinde yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm izle full tek parça

Atv Ekranlarında Karadeniz'de ortalık toz duman oldu

Nefes ise Vedat'a teslim olmak yerine, Deli Tahir'in elini tutup Karadeniz'in sarp kayalarından kendini hırçın dalgalarına atlamayı göze alır. Ama bu atlayış, Nefes'in boğulmasına ve kalbinin durmasına neden olabilir.

Tahir, Nefes ve Yiğit'le hayat mücadelesi verirken, ailesi de hiç boş durmadan Vedat ve adamlarıyla büyük bir kavgaya girişir. Sonunda ise Yangazlar'ın yaptığı zekice bir oyunla, Tahir, Nefes ve Yiğit kurtulurlar.

Ancak, onların geçici kurtuluşu bu, Vedat'ın ise psikopatça öfkesini köy halkına çevirmesine neden olur. Karısını ve de oğlunu saklayan Karadenizli halkına yapmadığını ardına bırakmaz. Köyün imamı Osman Hoca'ya işkence etmek, Vedat'ın canavarlığının en son noktası olacaktır.

Tahir ise, kaçtıkları yayla evinde, Vedat'ın sekiz yıl boyunca Nefes'e neler çektirdiğini öğreni verir. Nefes'in yaşadıklarını öğrenmek, o sert Karadeniz delikanlısının malesef hüngür hüngür ağlamasına neden olur. O gece, iki genç acılarını ve öfkelerini Karadeniz'in dağlarına, dalgalarına, bulutlarına akıtırlar.

Onlar ise saklandıkları yerde acılarıyla boğuşurlarken, Vedat ve Eyşan herkes için yeni acılar yaratmanın peşindedirler. Mustafa, ailesinin ise geçim kaynağı Kaleli Kum'un batması tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Mustafa ailesini korumak için neleri göze alacak? diğer bölümlerde neler olacak sabırla bekliyoruz. Şimdilik sizlere iyi seyirler dileriz. 2haber.com takipçileri....


Etiketler :   Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm fragmanı izle 
<< Önceki Haber Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm izle full tek parça Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011136