Simon Cowell VE izleyiciler tarafından X Factor performansı çalmak üzdü

Nicole Scherzinger sahne için Simon Cowell VE izleyiciler tarafından X Factor performansı çalmak ve ‘eylemleri’ onu görmezden ÇARPTI-

Simon Cowell VE izleyiciler tarafından X Factor performansı çalmak üzdü

Yetenek inanılmaz ses ve dağlar onu gösterdi o halde, Simon ve izleyiciler iyi bak kendine yapmak eylemleri görmezden gelmekle suçladı. 

Nicole Scherzinger en büyük divas iki övgü ile bu hafta X Factor açıldı – Aretha Franklin ve Chaka Khan – ve Simon Cowell derhal parçalara onu parçaladı.

Ne yazık ki eski Pussycat Doll onu Ryan Lawrie yapılan sonra kendini ona odaklanmak eylemleri görmezden gelmekle suçladı onun üstün performans ve baş yargıç Simon takip etmek zorunda bakan zavallı X Factor yarışmacılar bırakarak inanılmazdı. Nicole Scherzinger en büyük divas iki övgü ile bu hafta X Factor açıldı – Aretha Franklin ve Chaka Khan – ve Simon Cowell derhal parçalara onu parçaladı.

Ne yazık ki eski Pussycat Doll onu Ryan Lawrie yapılan sonra kendini ona odaklanmak eylemleri görmezden gelmekle suçladı onun üstün performans ve baş yargıç Simon takip etmek zorunda bakan zavallı X Factor yarışmacılar bırakarak inanılmazdı. Pussycat Doll olsa gülünçlüğünü onun hiçbiri sahip olduğu ve direk onu aradı
Başka bir ‘Nicole Scherzinger show’ olmak #XFactor bıktım ekledi:“. Teşhirci arayan dikkat otur aşağı.”

Ancak, diğerleri heyecan, söyleyen biri vardı: “Nicole harika bir oyuncu ve şarkıcı. Nasıl yapıldığını gösterin. #XFactor” halk şarkısı kategorileri olarak Divas seçti Sonra, kalan on eylemleri ülkenin en sevdiğiniz divas bazı şarkıları sahne sahne aldı. Ve Vanilyalı Dondurma.

Biliyorum Nasıl Ryan Lawrie Derin Adele Rolling şarkı söylerken Matt Terry sahneye Orada olacağım Mariah Carey gerçekleştirmek için aldı, ve Emily Middlemas Whitney Houston ile gitti.


Etiketler :   Yetenek inanılmaz ses     
<< Önceki Haber Simon Cowell VE izleyiciler tarafından X Factor performansı çalmak üzdü Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011187