Son dakika: Hakkari'de 4 askeri şehit eden o terörist yakalandı

Yolda asker öldürüldü neden olan Hakkari 4 terörist yerleştirilen patlayıcılar infilak, İstanbul'da yakalandı

Son dakika: Hakkari'de 4 askeri şehit eden o terörist yakalandı

4 patlayıcı terörist neden olan yaralanmalar içinde bir askerin öldürülmesi için asker taşıyarak Hakkari asfalt yolda patladı, İstanbul'da yakalandı.
Hakkari Valiliği bir açıklamada, geçmiş ve kırsal kadroları bölücü terör örgütü E. N. K. üyelerinin ifadeleri doğrultusunda faaliyetlerini yürüten örgütün yakalanan bildirildi İstanbul'da, bölücü terör örgütü üyesi tutuklandı.
Deyimi aşağıdaki gibi kaydedildi:
"24 Haziran, tepe konumda operasyon ve gözetim faaliyetlerinin yürütülmesi ve askeri personelin yaralanması olayı, Hakkari Merkez Ceylanlı Köyü township Ganizark şehit subay, 4 askeri personel, el koyarak-2016 Tarih patlayıcı yaptı ve tarihin yakalama şehrimize getirildi sağlanması 2016 Ekim hareket, 13 il İstanbul işledikleri tespit edilmiş patlatıldı. katıldı eylemi ENKA 23 Ekim 2016 tarihinde bölücü terör örgütü üyesi olduğunu kabul eder dedi, 'PKK / KCK terör örgütü üyesi olmak', 'terör örgütünün silahlı eylem ve faaliyetleri, suçlarından tutuklandı' silahlı kasten öldürmek 've' silahlı, cinayete teşebbüs 'tarafından mahkemenin talebi ile birlikte tutuklandı. "


Etiketler :   4 askeri şehit eden terörist yakalandı  Yolda asker öldürüldü  askerin öldürülmesi  askeri personelin yaralanması olayı          
<< Önceki Haber Son dakika: Hakkari'de 4 askeri şehit eden o terörist yakalandı Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010836