Theresa May Jeremy Corbyn daha İşçi seçmenlerin daha iyi bilir

ESKİ politikacı Michael Portillo Muhafazakarlar daha iyi, kendi partisinden daha kendi seçmenlerini anlıyorum söyleyerek, İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn dışarı vurdu.

Theresa May Jeremy Corbyn daha İşçi seçmenlerin daha iyi bilir

63 yaşındaki eski Milletvekili onun yeni TV dizisi Büyük Continental Demiryolu Yolculuklar görüşmek üzere Günaydın İngiltere'nin bugünkü sayısında yer aldı.

Ancak, yakında Piers Morgan ve Susanna Reid yeni başbakanı onun düşünceleri hakkında yayıncı quizzed ana kadar siyasete döndü konuşma.

"Ben gerçekten oldukça uzun bir süre için Theresa bilinen değil. O benim bir destekçisi iken son yaklaşık 15 yıl önce onu biliyordu ve o muazzam olduğunu düşündüm. Ben Gerçekten çok sevdim onu, "diye açıkladı.

"Ben o oldukça iyi bir iş yaptığını düşünüyorum: Michael söylemeye devam etti. O başarılı sol merkezi, merkez ve sağ merkez işgal ediyor.

"Bu onun İşçi seçmen ve Jeremy Corbyn yanıtı büyük sargıları hitap ediyor onun oldukça doğru geniş bir kısmını erteleyerek oldukça iyi bir yolu olan, göç konusunda hiçbir kontrolleri istediği olmuştur göç onu duruşuyla, bana öyle geliyor -kanat ve vatansever seçmenler. "

Diye ekledi: "Ben Theresa Jeremy Corbyn yaptığından daha bir İşçi Partisi seçmen daha net bir anlayışa sahip olduğunu düşünüyorum."


Etiketler :   Jeremy Corbyn 
<< Önceki Haber Theresa May Jeremy Corbyn daha İşçi seçmenlerin daha iyi bilir Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010442