Tıbbi muayene o yüzüne yumruk aldı Protesto ediyor

UKIP Steven Woolfe onun en son tıbbi değerlendirme destek kadar o bir meslektaşı tarafından saldırıya uğradı MEP iddiası göre, yüzüne yumruk oldu.

Tıbbi muayene o yüzüne yumruk aldı Protesto ediyor

Bay Woolfe ısıtmalı UKIP toplantısında bir "kavga" Aşağıdaki Strasbourg'da çöken sonra hastaneye götürüldü.

49 yaşındaki bu hafta parti liderliğini yaptığı teklifi başlattı, o milletvekili Mike Hookem, sürekli sanık Yorkshire MEP tarafından reddedildi bir iddia tarafından saldırıya uğradı iddia etmektedir.

Ama Bay Woolfe kampı o onu hastanede iki gün geçirdim gördü onun çöküşünden önce yüzüne yumruk oldu sürdürmektedir.

Diğer kaynaklar Sayın Woolfe bir tıbbi değerlendirme yüzünde morarma bir yumruk ve başının arkasına morarma ile tutarlı bir düşüş ile tutarlı bulduğunu Sky News söyledi.

Mr Hookem o Avrupa Parlamentosu'nda bir tartışma sırasında Sayın Woolfe yumruk atmadı kanıtlamak amacıyla elinde bir fotoğraf yayınladı saat sonra geliyor.

fracas Diane James o resmen direkten alarak olmaz açıkladı birkaç gün lideri sonra taze bir krize girdi UKIP düştü.

Bir parti sonda kuralları o kasıtlı bir kavga başladı eğer MEP Roger Helmer bir "kara leke" uyardı Sayın Woolfe liderlik teklifini üzerine konacaktır.

Sayın Helmer o altercation teşvik tespit edilmesi halinde sorular partinin üst iş için Bay Woolfe fitness üzerinde yükseltilmiş olacaktır ısrar etti.

üst düzey parti rakamları şiddete başvurmak Bay Woolfe olduğu iddia edilen istekli önerdi sonra müdahale liderlik için onu uygun hale geldi.

Sayın Helmer iki milletvekilleri arasındaki mücâdele içine bir iç UKIP soruşturma parti Bay Woolfe geleceği açısından önemli olacağını söyledi.

Haberlerin.comBu Haberin Manşeti :

Tıbbi muayene o yüzüne yumruk aldı Protesto ediyor
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Tıbbi muayene   
<< Önceki Haber Tıbbi muayene o yüzüne yumruk aldı Protesto ediyor Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010567