Trump Beyaz Saray kampanyası mücadeleleri basınını nişan alır

Die-hard destekçileri kendi adamı ama Beyaz Saray'a Donald Trump'ın yol her zamankinden daha rockier arıyor tarafından ayaktadır.

Trump Beyaz Saray kampanyası mücadeleleri basınını nişan alır

Gazeteciler - cinsel taciz skandalları boynuna kadar, güç durumdaki Cumhuriyetçi favori hedefe yaptığı saldırıları hızlandırdı.

'Aday ayrıca Unleashed, "Euronews muhabiri Stefan Grobe Washington'dan bildiriyor olan Donald Trump'ın kampanyası çevreleyen kaos'.

"Kadınların en son raporlar sonrasında cinsel Trump tarafından saldırıya, o genel olarak basın daha aşırı ihbarlar başvurdu. Sadece o, iftira suçundan dava için New York Times tehdit etti o da büyük bir küresel komplo katılan gazetecilere suçladı.

"Florida dün bir mitingde, onlara hakaret isimleri her türlü çağırarak, kızgın bir kalabalık basın kalem insanlara karşı döndü noktasına gazetecilerin dışarı bağlama tuttu.

"Medya Trump'ın iftira Trump modern tarihin bilinmeyen basın özgürlüğüne yönelik bir tehdit olduğunu belirten bir uyarı vermek için Gazetecileri Koruma Komitesi istenir. Bu arada, Trump zaten suçlu o seçim kaybetmek gerektiğini tespit etti. Hileli sistemi - ve medya "

Trump'ın başkanlık kampanyası sürümden bir hafta o kadınları groping ve istenmeyen cinsel ilerlemeler övündü olduğu bir 2005 video önce kurtarmak için çabalıyorlar edilmiştir. Trump video sadece konuşmak ve o bu şekilde davranmış asla söyledi iken, birden kadınlar daha sonra geri otuz yıl gidiş New York emlak patronu karşı cinsel taciz iddiaları ile halka açıldı.

Trump öfkeyle iki kadının iddiaları ve diğer medya yayımlanan The New York Times, Demokrat rakibi Hillary Clinton, birlikte 8 Kasım seçimlerini kazanan onu durdurmak için bir kısır kampanyası başlattık söyleyerek, iddiaları yalanladı.

O da Clinton kampanyası çevreleyen WikiLeaks skandalı için yeterli kapsama vermiyorum medyayı suçluyor.

cinsel taciz iddiaları zaten Trump'ın alışılmışın dışında kampanya ile ilgili tedirgin kim parti bazıları için dönüm noktası olmuştur ve iffetsiz bir video ortaya çıktığından bu yana Cumhuriyetçi yetkililerin bir dize ondan kendilerini uzak var.

o Trump artık bir kampanya olur veya onu savunmak ancak önümüzdeki ay yapılacak seçimlerde Kongresi'nde Cumhuriyetçi çoğunluk korumak için çalışıyoruz üzerinde durulacak bu hafta duyurdu, Temsilciler Meclisi Başkanı Paul Ryan, çoğu üst düzey Trump kızdırdı.

Trump geçen hafta ulusal kamuoyu yoklamalarında daha gerilere Clinton kaymış. Reuters / Ipsos anket bu hafta büyük olasılıkla seçmenleri arasında Clinton arkasında ona 8 puan gösterdi.


Reuters ileBu Haberin Manşeti :

Trump Beyaz Saray kampanyası mücadeleleri basınını nişan alır
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Euronews muhabiri Stefan Grobe Washington         
<< Önceki Haber Trump Beyaz Saray kampanyası mücadeleleri basınını nişan alır Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.030101