Tunceli'de 10 PKK'lı terörist öldürüldü - Canlı Takip

10 Tunceli PKK haberlerini Göre öldürülen terörist yaralı 1 PKK ' LI terörist ele geçirildi.

Tunceli'de 10 PKK'lı terörist öldürüldü - Canlı Takip

Kış için PKK öldürdü varsayalım hazırlarken Kutudere Tunceli tespit hava desteği işlemleri, vadinin merkezine yapılan dün bağlı 10 PKK'lı söyledi.

10 teröristleri devam eden operasyonlarda arazi belirtildiği gibi inaktif sonra Tunceli Valisi ofisinden yapılan açıklamada, dün Kutu güvenlik birimleri Merkez akımı hava kampanyası başlattı. Bir asker deyimi hayat yaralı olduğu açıklamada, operasyonda ele geçirilen 1 yaralı teröristler tehdit ederek, "operasyonda ayrıca, 7 Kalaşnikof tüfek ve bir M16 silah ele geçirildi" denildi.ifade-

YANİ KARDEŞLER-MAVİ BÖLGE MEMURUNU ÖLDÜRDÜ DENİR
Öte yandan, Siirt, "Maven" adı verilen bölge kırsalında düzenlenen terör operasyonlarında 3 terörist öldürüldü güneşli köyüne bağlı jandarmalar tarafından Siirt Batman ve sorumlu olduğu bildirildi.

Açıklamada terör eylemleri için düzenlenen 3 bildirildi kırsalda halkın desteği ile özdeşleşmiş güneşli Köyü nedeniyle Batman Valisi, Siirt yapılmış. Açıklamada, "bu bağlamda, istihbarat bilgileri 17 Ekim Pazartesi aldıktan sonra, ortak operasyon 2016 günü Batman İl Jandarma Komutanlığı ve Siirt İl Jandarma Komutanlığı, Siirt Merkez Güneşli Köyü toprak sınırları olan transfer arazi 3 PKK / KCK SRS üyeleri belirlendi yapılır. Operasyon sonucu, dahil olmak üzere yürütme 3 Amed K. Maven sorumlu olan yöre, silah "deyimi SRS üyeleri ile etkisiz hale getirildi" dedi.

Açıklamada, arama operasyonu terörist 1 M alanında yapılan bu silah için cephane 16 tüfek, 2 Kalaşnikof tüfek ve bol belirtilen ele geçirildi.


Etiketler :   terörist öldürüldü           
<< Önceki Haber Tunceli'de 10 PKK'lı terörist öldürüldü - Canlı Takip Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.011093