Vermont karayolu üzerinde yanlış yönlü kazasında ölen 5 yüksek öğreticiler

Cumartesi gece Interstate 89 üzerinde kazasında öldürülen beş gençler dört okulun ortak müdürü, Amy Rex bir haber bülteni göre, Harwood Birliği Orta / Yüksek Okulu'nda gençler olarak tespit edilmiştir.

Vermont karayolu üzerinde yanlış yönlü kazasında ölen 5 yüksek öğreticiler

Bir pikap Yanlış yönlü sürücü ilk çökmesine neden, polis söyledi. Bir adam daha sonra olay yerine yanıt bir polis kruvazör çaldı. o arabadan dışarı atılır ve araç alevler içinde önce cruiser iken, erkek, birkaç kişinin yaralanmasına, çok daha fazla kilitlenmelere neden, Vermont Eyalet Polisi Yüzbaşı. Mike dedi Henry.

Beş gençler Waterbury Eli Brookens, Fayston ve Janie Cozzi, Fayston Liam Hale, Moretown Mary Harris ve Moretown Cyrus Zschau olarak Rex tarafından tespit edilmiştir. Rex tüm gençler lise gençler vardı ve kazada insanlardan biri bir Harwood Birliği Lisesi öğrencisi olmadığını söyledi. Rex farklı okula, ama genç bir Harwood topluluk üyesi olduğunu söyledi gençler hangi belirtmek vermedi.

"Bu eşi görülmemiş bir trajedi, biz büyük bir zarara uğradıklarını," Rex haber bülteni dedi. "Bu öğrenciler aktif olarak katılmasını ve tüm parlak bir gelecek için bir vaadi ile okulumuz topluluğunun canlı üyeleri idi."

iddia edilen kruvazör çalan adam Pazar 10:30 sabah itibariyle durumunun kritik olduğunu, bir hastane sözcüsü söyledi. Henry Polis henüz yanlış yön sürücü ve kruvazör adam arasında bir bağ çizmek mümkün olmamıştır söyledi. Polis, başka bir şüphelinin arıyorsanız, ancak pikap sürücüsünün kimliği kabul edilip dedi değil "soruşturması kapsamında."

Henry polis polis polis kruvazör aldı demek Williston Steven D. Bourgoin, 36, suçlamaları getirmek için beklediklerini söyledi. Polis ücretleri belirlemek için çalışıyoruz, ve henüz bir mahkeme görünüm planlanmış değil. Chittenden County Devlet Savcısı T.J. ulaşmak için bir girişim Donovan başarılı Pazar sabahı hemen değildi.

Chittenden County acil ajansları bir dizi Pazar günü gece yarısına doğru sahne yanıt ve çıkışlarında 13 ile 11 arasında devletlerarası birkaç saat kapatıldı. Yol yaklaşık 09:30 sabah Pazar açık oldu.

yaklaşık 23:43 Cumartesi günü, polis sevk devlet polisi haber bülteni göre, I-89 güneye şeritte kuzeye yöneldi bir kamyonun yaklaşık 911 çağrıları almaya başladı. Yaklaşık 10 dakika sonra polis Williston Fransız Hill yakınlarındaki mile marker 80.8 bir kaza rapor almış.

çıkışların 11 ile 12 arasında güneye şeritte kuzeye yöneldi A 2012 Toyota Tundra pikap 2004 Volkswagen Jetta ile çarpıştı, polis söyledi.

Bir Williston polis memuru, ilk çarpışma sahnesinde, refüjdeki alevler içinde bir araç buldum ve bir yangın söndürücü ile yangına doğru koştu. Memur Eric Shepard yanan arabadan bir kadın kurban çekti, polis söyledi. Bourgoin hızı yüksek bir oranda güney Williston polis kruvazör aldı ve başlı arada, bir adam polis daha sonra belirledi.

Richmond polis onu yakalamak için çalıştı, ama adam bir U dönüşü yaptı ve bir kez daha hızı yüksek bir oranda kuzey orijinal kaza yerine doğru güneye şerit başlı ,. O kuzeye yöneldi gibi o yedi diğer araçlar çarptı dedi Henry. Adam kruvazöründen çıkarılacağını ve kruvazör alevler içinde gitti, dedi.

Shane Moody kendisinin ve kız arkadaşı Amanda Dinsmore, kendisiyle ve araba bir sayı geride polis araçlarından mavi ışıklar fark Barre, Vt., Williston dinlenme durağı yakınında I-89 Güney sürüş edildi iki tarafında çekti söyledi önünde karayolunun.

Moody o gürültülü bir patlama duydum gibi yan arabasını çekti, dedi. Yolun ortasında bir ve bir set aşağı - bir arabasını çıktıktan sonra, Moody ve Dinsmore ateşin iki araba fark söyledi. Enkaz karayolu kapalı.

Polis Bourgoin "non-sakatlayıcı yaralanmalar" ile Vermont Üniversitesi Tıp Merkezi götürüldü ve gözaltında olduğunu söyledi.

Beş kişi, diğer çöker yaralanmaları tehdit olmayan bir hayat sürekli ve UVM Tıp Merkezi'ne götürüldü, Williston İtfaiyesi bir haber bülteni Pazar dedi.

Haberlerin.com


Etiketler :   ölen 5 yüksek öğreticiler     
<< Önceki Haber Vermont karayolu üzerinde yanlış yönlü kazasında ölen 5 yüksek öğreticiler Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010319