Vikingler D Brock Osweiler, Texans iddia son kurban olarak

Kimse bu yeni Mor İnsanlar Yiyenler henüz bir cevabı var.

Vikingler D Brock Osweiler, Texans iddia son kurban olarak

Kesinlikle iyice Pazar günkü 31-13 Gülmeyi baştan Minnesota Vikings 'yetenekli savunma tarafından bunalmış görünüyordu Houston Texans, ayrılan kurucu Brock Osweiler ve şirket gözle görülür sinirli.

Kulübe hoşgeldin.
Vikingler 5-0 şimdi 17 puan veya daha az dokuz ardışık rakipler düzenlenen bir savunma gücüne onların güle hafta giriyoruz. Ve bu birim Osweiler, bir bağlayıcı üzerine bir yumruk vurma ve aşağı 24-6 Devre girmeden kısa bir süre önce küfrederek CBS kameraları tarafından gösterilen büyük para free agent edinimi çok daha iyi ve daha tecrübeli QBS durdurdu.

Daha iyi alamadım. Osweiler altında atar vazgeçmek 25 ve içeriğe göre önümüzdeki Vikingler ile, bir durdurma ve onun istatistikleri yastıklı bir dördüncü çeyrek sürücüsünde bir gol ile 184 yarda için geçen 19-of-42 tamamladı. Texas'lılar ilk 12 üncü aşağı girişimleri başarısız oldu.

Bir sarsıntı, bir başka marş, sağ guard Brandon Fusco kaybetti - - Minnesota tüketilmiş hücum hattı Houston JJ karşı geçiş koruma düzensiz bir gün vardı Watt daha az savunma. Run engelleme de, bir savaş kalır. Ama Sam Bradford, 271 yarda ve iki touchdown için 30 geçer 22 tamamlanmış Vikingler Teddy Bridgewater sezon sonu diz yaralanma sonrası geçen ay onun için takas beri bir müdahalesi olmadan, onun çizgi uzanır.

Vikingler Marcus Sherels 79 kilometre başka bir skor için bir kumar oynamak döndü ve bu sadece haddeleme tutan bir savunma için yeterli desteği daha fazla oldu, Pazar ilk iki sürücülerde touchdown attı.

Haberlerin.com


Etiketler :  
<< Önceki Haber Vikingler D Brock Osweiler, Texans iddia son kurban olarak Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.010538