Yavaş Bilgisayar To Make düşündüğünüzden daha kolay!

Zeki yeni cihaz insanlar yüzlerce (hatta binlerce) tasarruf ve büyük bilgisayar şirketleri bu konuda mutlu değil!

Yavaş Bilgisayar To Make düşündüğünüzden daha kolay!

Bilgisayarınız çok yavaş mı? Eğer yeni bir 'hızlı' bilgisayar ama yaltaklanmak yapar bile temel birinin fiyatını satın düşündünüz mü? Eğer yeni bir bilgisayar almak için daha ucuz, daha uygun fiyatlı yolu olsaydı mı? 

bilgisayarlar yavaşlatmak ya da hiç nedensiz durmasına zaman son derece sinir bozucu. tüm teşhis, yükseltmeleri ve para harcanan sonra bile ve, süre o çıkrık ya da hiç yok etmek kum saati için bekleyen herhangi bir kısa olsun gibi görünüyor. Sizin bir defa yeni, yıldırım hızlı, bilgisayar, sadece her gün geçerken yavaş olmaya devam ediyor.

Eh, neyse, son zamanlarda pazara yeni bir cihaz var ve tam anlamıyla tekrar eski, yavaş bilgisayarlar yıldırım hızlı hızlı veriyor. Ve bu fena halde sade son derece uygun olduğunu söylemek!

Bu ne?

Bu Xtra-PC denir ve bir eski, yavaş bir bilgisayar varsa, bu sizin için beklediği tam olarak ne olduğunu.

Xtra-PC sadece bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takın, küçük bir başparmak götürmek ve anında yeni sevmeye eski bilgisayarınızı dönüştürür. 2004 veya daha sonra yapılan herhangi bir bilgisayarda (Mac veya Windows) dizüstü, masaüstü ve netbook ile çalışır.

garantili - 400 $, 500 $, 800 $ veya daha fazla harcama yapmadan kendinize yeni bir bilgisayar almak için en hızlı, en kolay çözüm aşağı eller var. Artık asla tekerlekler veya kum saatleri iplik bakarak!

O nasıl çalışır?

Süper kolay! Aslında, o parmaklarını yakalamaya ve eski bilgisayar sihirli siz olmak istediğiniz yeni, süper hızlı bilgisayara dönüşmesi izlemek gibi o kadar kolay. Tek yapmanız gereken tek şey ...

takın - Bilgisayarınız kapalıyken Sadece bir USB portuna Xtra-PC takın.
On Bilgisayarınızı açın - 'USB'den Boot' ve bingo seçin, gitmek için iyi bir konum.
Yeni PC Enjoy - Bilgisayarınızın performans farkı şok olacak az 15 dakika içinde.
Yalnızca bir kez kurulum Xtra-PC ve hatta birden çok bilgisayarda kullanabilirsiniz!

Nasıl Xtra-PC İşleri daha yakından bakmak için bu videoyu izleyin!

Haberlerin.com


Etiketler :   bilgisayarlar yavaşlatmak 
<< Önceki Haber Yavaş Bilgisayar To Make düşündüğünüzden daha kolay! Sonraki Haber >>

  Yukleme: 0.018914